Quantcast
لوکتو | بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد
ورود عضویت

بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

توسط حسام افرومند در تاریخ 04 آبان 1397
بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

شرکت SEGA اعلام کرد که عرضه بازی Team Sonic Racing با تاخیر مواجه شده و حالا باید برای تجربه این بازی تا اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ صبر کرد. بازی Team Sonic Racing که تا پیش از این قرار بود زمستان امسال منتشر شود، اکنون ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.
سگا در بیانیه‌ای علت این تاخیر را دادن زمان بیشتر به تیم سازنده دانست تا بتوانند اثر بهتری خلق کنند. این شرکت، در بیانیه خود، ضمن اظهار ناراحتی از این اتفاق، اعلام کرد که کیفیت از همه چیز  مهم‌تر است و از طرفدارها به خاطر داشتن شکیبایی تشکر کرد.
بازی Team Sonic Racing توسط استودیو Sumo Digital در حال ساخت است و در آن می‌توانید با کنترل یکی از ۱۵ شخصیت بازی و با همکاری تیم خود به مسابقه دادن با دیگران بپردازید.
بازی Team Sonic Racing برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Team Sonic Racing

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

در مصاحبه اخیر تهیه کننده ارشد بازی با یکی از خبرگزاری‌ها، متوجه شدیم که در ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هشتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آبان 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Team Sonic Racing
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب