Quantcast
لوکتو | بازی Layers of Fear 2 معرفی شد
ورود عضویت

بازی Layers of Fear 2 معرفی شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آبان 1397
بازی Layers of Fear 2 معرفی شد

دنباله عنوان ترسناکی که سال ۲۰۱۶ عرضه شده بود، حالا با همکاری دو ناشر در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. وس کلتنر (Wes Keltner) رئیس Gun Media در رابطه با همکاری دو شرکت اینطور توضیح داد:

«همکاری بین گان مدیا و Bloober team یک ادغام بسیار خوب است. قصد همه ما ساخت یک عنوان ترسناک و ایجاد تجربه‌ای ماندگار است و اینجاست که دانش کافی هر دو تیم درباره مسائل ترسناک به کمک بازی خواهد آمد. این را هم بدانید که تونی داد (Tony todd) در این پروژه از صدا خاصش استفاده خواهد کرد و به نظرم عنوان بعدی ما یک شاهکار خواهد بود.»

پیوتر بابینو (Piotr Babieno) مدیرعامل بلوبر تیم، ادامه داد:

«معرفی بازی Layers of Fear 2 در کنار طرفداران عناوین ترسناک در گان مدیا یک اتفاق خاص و بی سابقه است. این همکاری یک اشتیاق بزرگ را برای بازی که هنوز به بازار راه پیدا نکرده ایجاد خواهد کرد و قطعا با این همکاری کیفیت بازی بسیار بالا خواهد رفت.»

اما همانطور که اشاره شد، صداپیشگان خوبی در این بازی حضور خواهند داشت. تونی داد که به تازگی با هنرنمایی در نقش The Candyman در یک فیلم ترسناک، برنده جایزه‌ شده در این بازی حضور خواهد داشت.

تریلر بازی Layers of Fear 2 را در پایین تماشا کنید:

 

 

بازی در یک کشتی ویران شده جریان خواهد داشت و نقطه تمرکز بازی برای ترساندن شما استفاده از فضا‌های تنگ، کوچک و تاریک است. به گفته سازندگان هیچگاه نمی‌توانید حدس بزنید که چه چیزی در انتظارتان است. حس ترس و تنش به کمک تدوین به سبک فیلم‌های کلاسیک افزایش پیدا خواهد کرد و این حالت بسیار به فیلم‌های آلفرد هیچکاک (Alfred Hitchcock) و کار‌های جورج ملیس (Georges Méliès) شباهت دارند.

بازی Layers of Fear  عنوانی است که هیچ یک از طرفداران سبک ترسناک، نباید تجربه آن را از دست بدهند. اتمسفر ترسناک، پیچش‌های داستانی، شخصیت‌ها و بینش‌های روانشناسانه، Layers of Fear شما را به کابوسی که به زودی فراموشش نخواهید کرد، دعوت می‌کند.


برچسب ها: Layers of Fear 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هشتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آبان 1397

کلیف بلزینسکی با صنعت گیم خداحافظی کرد

کلیف بلزینسکی به‌تازگی از خداحافظی‌اش با صنعت گیم خبر داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397

اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

کامیک بوک جدیدی بر اساس بازی محبوب Life Is Strange منتشر خواهد شد و در این کتاب شاهد دنباله داستان مکس (Max) و کلویی (Chloe) خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب