Quantcast
لوکتو | آیا بازی Red Dead Redemption 2 در هفته اول هشت میلیون نسخه فروش خواهد داشت؟
ورود عضویت

آیا بازی Red Dead Redemption 2 در هفته اول هشت میلیون نسخه فروش خواهد داشت؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آبان 1397
آیا بازی Red Dead Redemption 2 در هفته اول هشت میلیون نسخه فروش خواهد داشت؟

بازی Red Dead Redemption 2 بعد از یک سال تاخیر، بالاخره دیروز منتشر شد. دنیایی وسیع و عظیم با تم وسترن ساخته شده توسط Rockstar Games، شرکتی که بار دیگر به همه نشان داد معمولا جز شاهکار چیزی نمی‌سازد.

بعد از عرضه بازی و بازخورد‌های بسیار خوب، از طرف هواداران، بازیکن‌ها و البته منتقدان، شاهد این بودیم که بازی Red Dead Redemption 2 بعد از دو عنوان کلاسیک در رتبه سوم بهترین بازی تاریخ قرار گرفت. بازی در صبح روز جمعه منتشر شد و همه دیدیم که چند ساعتی قبل از انتشار، از نمرات بازی رونمایی شد. نمره میانگین ۹۷٬۵ روی کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان که به نمره بازی Grand Theft Auto V بسیار نزدیک است و با رقیب خود یعنی Call of Duty: Black Ops 4 (با نمره 86.5) اختلاف زیادی دارد.

بعد از این‌ها نوبت به تحلیلگران رسید و این‌بار آن‌ها مقدار فروش بازی Red Dead Redemption 2 در هفته اول را مورد بررسی قرار دادند. با توجه به آخرین گزارش از Jaffray، بازی به طور معمول و طبیعی در هفته اول حدود شش تا هشت میلیون نسخه فروش خواهد داشت و اگر با همین روند طبیعی پیش برود، به طور کلی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار در هفته اول فروش می‌کند. تحلیل‌های دیگر خبر از این می‌دهند که با همین روند بازی تا آغاز سال ۲۰۱۹ حدود ۲۰ میلیون نسخه فروش می‌کند و این مقدار، از تحلیل Jaffray حدود پنج میلیون بیشتر است.

اما چه مقدار فروش از RDR2 انتظار می‌رود؟

«فروش ۴۰۰-۵۰۰ میلیون دلاری بازی در هفته اول بسیار معمول است. اما امکان این وجود دارد که Take-Two در روز اول یا هفته اول گزارشی از مقدار فروش بازی ارائه دهد. با توجه به آنالیز‌هایی که شده گمان می‌کنیم بازی ۱۸ تا ۲۰ میلیون نسخه تا آغاز سال ۲۰۱۹ بفروشد.»

این در حالیست که تحلیلگران فروش Black Ops 4 را در همین مدت زمان، ۲۳ تا ۲۴ میلیون نسخه تخمین زده‌اند و Activision هم فروش هفته اول بازی‌اش را ۵۰۰ تا ۵۵۰ میلیون دلار اعلام کرده است. به گفته تحلیلگران، فروش بارب Read Dead Redemption 2 کمتر از COD خواهد بود و این مسئله کاملا طبیعی است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب