Quantcast
لوکتو | سه بازی از سری Resident Evil برای نینتندو سوییچ تایید شد
ورود عضویت

سه بازی از سری Resident Evil برای نینتندو سوییچ تایید شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آبان 1397
سه بازی از سری Resident Evil برای نینتندو سوییچ تایید شد

امروز این خبر خوشحال کننده برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ توسط کپکام، در صفحه توییتر این شرکت اعلام شد. سه بازی از سری Resident Evil در یک تاریخ که هنوز مشخص نیست، در سال آینده برای سوییچ عرضه خواهند شد.

توییت کپکام به این شکل بود:

«کپکام عناوین محبوبش، که همه دوستشان دارند را به نینتندو خواهد آورد. Resident Evil،  Resident Evil 0و Resident Evil 4 در سال ۲۰۱۹ برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. به زودی اطلاعات جدید به گوشتان خواهد رسید.»

این سه نسخه‌ای که معرفی شدند، می‌توانند راهی را برای سایر شماره‌های این سری برای سوییچ باز کنند و شاید در سال‌های پیش رو، بازی‌های کپکام برای کنسول‌های نینتندو، سر وقت عرضه شوند. با توجه به اینکه آخرین نسخه منتشر شده از سری، یعنی Resident Evil VII در کشور ژاپن فقط به صورت ابری موجود است و عنوان در حال ساخت کپکام، یعنی Resident Evil 2 Remake برای سوییچ تایید نشده است،‌ اگر همه چیز با این سه نسخه خوب پیش برود، امکان عرضه دو شماره آخر رزیدنت اویل برای سوییچ وجود خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید، آخرین عنوان منتشر شده از سری رزیدنت اویل، Resident Evil 7: Biohazard است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی عنوانی بود که به نوعی به ریشه‌های سری بازگشت و بیشتر روی ترسناک بودن تمرکز داشت.

نکته مهم داستان رزیدنت اویل 7، خانواده بیکر (Baker) بودند. چند سالی بود که به حد زیاد، با تجربه یک عنوان ترسناک، نترسیده‌ بودیم و با بازگشت خوب کپکام و ساخت شماره هفتم سری، این حس به همه طرفداران دست داد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب