Quantcast
لوکتو | کاترین لانگفورد به فیلم Avengers 4 پیوست
ورود عضویت

کاترین لانگفورد به فیلم Avengers 4 پیوست

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 06 آبان 1397
کاترین لانگفورد به فیلم Avengers 4 پیوست

اکنون چندین ماه از اکران فیلم موفق Avengers: Infinity War به کارگردانی جو و آنتونی روسو (Joe&Anthony Russo) و اتحاد قویترین ابرقهرمانهای زمین با گروه محافظین کهکشان میگذرد و با وجود بازگشت شخصیت ثانوس با بازی جاش برولین (Josh Brolin) در فیلم چهارم این مجموعه، طرفداران برای فهمیدن این نکته که هر شخصیت به چه جایی از داستان این فیلم تعلق خواهد داشت، در حال بررسی موشکافانه تئوریهای داستانی مختلف آن هستند.

 براساس گزارشهای مختلفی که تا به امروز منتشر شدهاند، میدانیم که تعداد بسیار زیادی از شخصیتهای اصلی و یا مکمل در هریک از فرنچایزها و آثار دنیای سینمایی مارول در این فیلم بازخواهند گشت که برجستهترین آن‌ها شخصیت کاپیتان مارول با بازی بری لارسون (Brie Larson) است. همچنین این شایعه نیز در خبرگذاریهای مختلف منتشر شده بود که شاهد سکانسی با حضور تعداد بسیار زیادی از شخصیتهای دنیای سینمایی مارول خواهیم بود، با این حال تشخیص این موضوع که این شخصیتها چه کسانی خواهند بود، بسیار سخت است و امروز نیز مشخص شد که طرفداران باید صحبت در مورد یک شخصیت جدید و مرموز دیگری را به تئوریهای خود اضافه کنند.

به گزارش وبسایت TheWrap کاترین لانگفورد (Katherine Langford) ایفاگر نقش هانا بکر در جریان دو فصل ابتدایی سریال جنجالی شبکه استریم نتفلیکس یعنی 13 Reasons Why، به جمع بازیگران فیلم Avengers 4 پیوسته است اما هنوز جزییاتی از نقش و شخصیت او در جریان داستان این فیلم منتشر نشده است. محبوبیت لانگفورد به شکل کاملا صعودی با بازی در سریال 13 Reasons Why افزایش یافته است و همین موضوع باعث شد تا شبکه نتفلیکس وی را برای بازی در سریال دیگری نیز در این شبکه نگه دارد؛ لانگفورد قرار است که در سریال Cursed اسپین آف سریال شاه آرتور به عنوان شخصیت اصلی حضور یابد.

فیلم بدون عنوان Avengers 4 در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (سوم می ۲۰۱۹) اکران خواهد شد و براساس گزارشات موجود، اولین تریلر آن تا پیش از اتمام سال 2018 عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب