Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 06 آبان 1397
اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همان‌طور که می‌دانید، همیشه کاربران کنجکاو وجود دارند و این بار آن‌ها به کد‌های نرم‌افزار همراه بازی Red Dead Redemption 2 هجوم آورده‌اند و به نظر می‌رسد که اطلاعات تازه‌ای از Red Dead Online به دست آورده باشند که قطعاً برای همه جذاب خواهد بود.

در بین این اطلاعات، بخش‌های زیادی از بازی را حدس زده‌اند، به نظر می‌رسد یک بخش PvP که اولین بار درGrand Theft Auto V مشاهده کردیم، در کنار "seamless PvE" در بازی وجود داشته باشند. این کاربران گمان می‌کنند یک حالت Adversary هم در بازی فعال باشد.

اما باید یادمان باشد که، کند و کاو در کد‌های نرم‌افزار راهنما، با تایید رسمی Rockstar Games بسیار متفاوت است. اما اگر قرار نباشد که این حالت‌ها در بازی وجود داشته باشند، چرا باید در کد‌های نرم‌افزار اشاره‌هایی به بخش Adversary، seamless PvE و حالت private sessions شود؟

اما همچنان نباید این‌ها را به عنوان اطلاعات موثق در نظر گرفت، چرا که در زمانی زندگی می‌کنیم که همه چیز از همه‌جا لو می‌رود و باور کردن هر‌گونه خبری، کمی دشوار است. بهترین کار در این مواقع این است که منتظر تایید راک استار بمانیم. این در حالیست که راک استار هیچ‌گونه واکنشی نسبت به این اخبار جدید نشان نداده و هنوز هم اطلاعات زیادی از بخش آنلاین بازی به هواداران ارائه نکرده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان موجود است. بخش آنلاین بازی با اسم Red Dead Online ماه بعد به صورت آزمایشی عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب