Quantcast
لوکتو | بازی Elder Scrolls VI به زودی عرضه نخواهد شد
ورود عضویت

بازی Elder Scrolls VI به زودی عرضه نخواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 06 آبان 1397
بازی Elder Scrolls VI به زودی عرضه نخواهد شد

پیت هاینز (Pete Hines)، معاون رییس بخش فروش و روابط عمومی شرکت Bethesda، در مصاحبه اخیرش با خبرگذاری Gamespot توضیح داد که، رونمایی Starfield و Elder Scrolls VI در E3 و در کنار Fallout 76 به معنی این نیست که این سه عنوان به دنبال یکدیگر در سال‌های جاری عرضه شوند:

«بازی The Elder Scrolls VI یک عنوان عظیم و جاه طلبانه است. اما مهم ترین مسئله‌ای که باید به آن اشاره کرد، مسئله زمان است. چرا که انتشار چند بازی مثل معرفی دو یا سه بازی در یک کنفرانس پشت سر هم نیست و قطعاً در بین عرضه سه بازی سال‌ها اختلاف وجود خواهد داشت. معرفی دو بازی بعد از Fallout 76 به معنی این نیست که یکی پس از دیگر عرضه خواهند شد. من بسیار سعی کردم تا انتظار مردم را در سطح خوب نگه دارم. کار به این‌گونه نیست که امسال بازی Fallout 76، سال بعد بازی Starfield و بعد از آن بازی The Elder Scrolls VI منتشر شوند. مدت زمان بین این عناوین چیز مهمی نیست. مهم این است که ما با شما شفاف برخورد کنیم و بگوییم :«نترسید، پروژه بعدی ما یک بازی تک نفره با نام Starfield است و بعد از آن به ساخت The Elder Scrolls VI خواهیم پرداخت.» این‌طور بهتر بود که بعد از چند سال ناگهان از عنوان جدیدمان رونمایی کنیم و با یک سورپرایز به همه بگوییم که چند ماه بعد منتشر خواهد شد؟ البته که این حالت برای همه بهتر است، اما در همین حال و در روز‌هایی که خبری از کار ما نبود،‌ مردم از این که ما با ساخت بازیFallout 76  که یک عنوان آنلاین یا به گونه‌ای یک سرویس است، آن‌ها را رها کردیم و دیگر به دنبال بخش تک نفره نیستیم. اما حالا می‌گوییم که نفس راحتی بکشید چرا که در آینده عناوینی خواهیم ساخت که قرار است بسیار خوشحالتان کنند.»

هاینز اشاره کرد که زمان بندی انتشار بازی‌ها در بتزدا، تغییر نکرده است و باید طبق معمول برای هر کدام از این عناوین چند سالی صبر کنیم. اگر با توجه به صحبت‌های هاینز بازی Starfield عنوان بعدی باشد، بازی Elder Scrolls VI تا سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد شد و شاید بیشتر هم برایش صبر کنیم. اما در این زمان، بتزدا بیکار ننشسته است و قطعاً برای The Elder Scrolls online محتویات و DLC‌های جدید منتشر خواهد کرد. همچنین آن‌ها روی Elder Scrolls Blades که کاملا رایگان خواهد بود هم کار می‌کنند، این بازی قرار است برای سیستم عامل iOS و بعد برای Android عرضه شود.

اما یادمان نرود که به زودی بازی Fallout 76 در تاریخ 23 آبان ماه (15 نوامبر) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن و البته برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به زودی نسخه آزمایشی بازی هم در اختیار بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.


برچسب ها: Elder Scrolls VI

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

چالش های هفته هفتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هفتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 18 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب