Quantcast
لوکتو | راک استار در حال ساخت یک بازی جدید است
ورود عضویت

راک استار در حال ساخت یک بازی جدید است

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 06 آبان 1397
راک استار در حال ساخت یک بازی جدید است

ممکن است که عنوان بعدی راک‌ استار به سادگی فاش شده باشد، چرا که یک  بازیگر معروف به تازگی از کار روی عنوان جدید راک استار با نام "Fiyero" می‌گوید، که به نظر اسم رمز پروژه در حال ساخت است.

این اخبار از طرف یکی از کاربران وبسایت Youtube با نام SWEGTA منتشر شده است و ادعا می‌کند که اخبار از طرف یک منبع موثق به دست او رسیده است.

اما با کمی جست‌ و جو حالا می‌دانیم که این بازیگر، جرد جانستون (Jared Johnston) است. کسی که از طرف آژانس استعداد یابی UGA معرفی شده و عضو سازمان SAG-AFTRA است. UGA یک سازمان استعداد یابی است که با پشتیبانی افراد با استعداد، موقعیت‌های شغلی خوب فراهم می‌کند و SAG-AFTRA یک اتحادیه است که محافظت از بازیگران، خواننده‌ها و گویندگان رادیو را به عهده دارد.

همان‌طور که متوجه شدید، جانستون در بخش‌های زیادی کار کرده است اما هیچ‌گاه به صداپیشگی و یا بهتر است بگوییم همراهی در ساخت یک بازی ویدئویی، نزدیک هم نشده است. پس اگر در پروژه Fiyero حضور هم داشته باشد، به عنوان صداپیشه یکی از شخصیت‌های اصلی معرفی نخواهد شد و احتمالا برای کمک در صداگذاری NPC‌ ها و یا شخصیت‌های فرعی با تیم همکاری می‌کند.

در حالی که این خبر را می‌خوانید، جانستون کار روی پروژه Fiyero را در رزومه‌اش ثبت کرده. با توجه به خبرگذاری RockstarIntel، سایتی که اخبار موثقی را از طرف راک‌استار منتشر می‌کند، آن‌ها هیچگونه اطلاعاتی را از پروژه Fiyero فاش نکرده‌اند.

با وجود تمام این اطلاعات، باز هم نباید زود تصمیم بگیریم و بهتر است کمی صبور باشیم تا این اخبار به طور رسمی تایید شوند. کاملا منطقی است که Fiyero، اسم رمز یک پروژه واقعی باشد،‌ اما هنوز بسیار زود است تا ذهنمان را درگیر این پروژه کنیم.

در هر حال با انتشار بازی Red Dead Redemption 2، راک استار به زودی به دنبال ساخت عنوان بعدی می‌رود. اما با چیزی که از Red Dead Online انتظار می‌رود، پشتیبانی از این بخش به نیروی انسانی زیادی نیاز دارد و همین مسئله می‌تواند ساخت عنوان بعدی راک استار را به عقب بی‌اندازد.

اما اگر Fiyero واقعی باشد، به احتمال زیاد اسم رمز GTA VI و یا Bully 2 خواهد بود، چرا که به تازگی اخبار زیادی از کار کردن راک استار روی این دو عنوان درز کرده است.


برچسب ها: Rockstar Games

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch امروز منتشر شد و با این آپدیت شاهد اضافه شدن قهرمان جدید به همراه دستیارش به بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

کلیف بلزینسکی با صنعت گیم خداحافظی کرد

کلیف بلزینسکی به‌تازگی از خداحافظی‌اش با صنعت گیم خبر داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب