Quantcast
لوکتو | خروج احتمالی جانی دپ از مجموعه Pirates of the Caribbean
ورود عضویت

خروج احتمالی جانی دپ از مجموعه Pirates of the Caribbean

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 08 آبان 1397
خروج احتمالی جانی دپ از مجموعه Pirates of the Caribbean

سری فیلمهای Pirates of the Caribbean بدون شک یکی از محبوبترین فرنچایزهای تاریخ دیزنی محسوب میشود و همانطور که برکسی پوشیده نیست، شخصیت کاپیتان جک اسپارو با بازی جانی دپ (Johnny Depp) تاثیر به سزایی را در موفقیت این مجموعه تا به امروز داشته است اما با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر میرسد که با وجود احتمال ریبوت شدن این مجموعه بدون حضور جانی دپ، کاپیتان اسپارو در فیلم پنجم این سری آخرین ماجراجویی خود را انجام داده است.

استوارت بیتی (Stuart Beattie) تهیه کننده این مجموعه در گفت و گو با دیلی میل اعلام کرد که این فرنچایز در فیلم ششم در مسیر جدیدی قدم خواهد برداشت. بیتی نویسنده فیلمنامه فیلم Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl بوده است و پس از آن به عنوان تهیه کننده و عضوی از گروه نویسندگان در پشت صحنه فیلمهای بعدی حضور داشته است. وی در این مصاحبه اعلام کرد:

« من فکر میکنم که دپ حضور فوق العادهای را در این فرنچایز داشت. مشخصا او این شخصیت ]کاپیتان اسپارو[ را به تنهایی خلق کرد و این شخصیت به شخصیت و نقشی تبدیل شد که جانی دپ یکی از دلایل اصلی مشهور شدن آن بود. ]همه چیز[ برای او و ما عالی بوده است.» بیتی در ادامه افزود که مشارکتش در ساخت این فرنچایز به اتمام رسیده است که این موضوع برای استودیو سازنده فرصت استفاده از شخصیتهای جدید و ایجاد یک شروع تازه برای این مجموعه را فراهم میکند.

درحالیکه فیلم اول سری Pirates of the Caribbea تمرکز زیادی روی رابطه عاشقانه شخصیتهای ویل ترنر با بازی اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) و الیزابت سوآن با بازی کیرا نایتلی (Keira Knightly) داشت، شخصیت جک اسپارو توانست محبوبیت زیادی را کسب کند و به شخصیت اصلی دو فیلم بعدی سه گانه اصلی این مجموعه و در عین حال پایان خط داستانی ترنر و سوآن تبدیل شود. پس از فیلم سوم نیز شخصیت جک اسپارو در فیلمهای On Stranger Tides محصول سال ۲۰۱۱ و فیلم Dead Men Tell No Tales محصول سال ۲۰۱۷ به عنوان شخصیت اصلی حضور داشت اما به نظر میرسد که دیگر شاهد این شخصیت دوست داشتنی در فیلمهای آینده این سری نخواهیم بود. با این حال باید برای تایید رسمی حضور و یا عدم حضور جانی دپ در فیلم ششم و بدون عنوان این مجموعه توسط دیزنی منتظر بمانیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب