Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 رکورد جدیدی در توییچ به جا گذاشت
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 رکورد جدیدی در توییچ به جا گذاشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 09 آبان 1397
بازی Red Dead Redemption 2 رکورد جدیدی در توییچ به جا گذاشت

همانطور که انتظار میرفت، بازی  Red Dead Redemption 2 نه تنها در زمینه فروش توانست موفق ظاهر شود بلکه این عنوان در چهار روز ابتدایی انتشار خود توانسته پربینندهترین عنوان در توییچ نیز لقب گیرد.

 

 براساس گزارش منتشر شده توسط وبسایت Esports Observer، در چهار روز ابتدایی انتشار این بازی در مجموع 76.13 میلیون ساعت (4.3 میلیون ساعت در هر روز) از استریمهای آن مشاهده شده که این مدت زمان برابر است با 573 روز و یا یک سال و هفت ماه. این درحالی است که روز گذشته بازی RDR2 با 82.1 میلیون ساعت بازدید از استریمهای آن در جایگاه دوم پربیننده ترین بازیهای توییچ قرار داشت؛ با این وجود امروز این بازی به رتبه چهارم سقوط کرد و میزان بازدید استریمهای آن نسبت به روزهای گذشته کاهش پیدا کرد.

 

علاوه براین کمپانی Take-Two روز گذشته از فروش 725 میلیون دلاری بازی Red Dead Redemption 2 در بازارهای مختلف جهانی خبر داد که موفقیت بسیار بزرگی برای استودیوی راک استار محسوب میشود. این بازی همچنین رکود پیش فروش نسخه دیجیتالی در پلی استیشن نتورک را شکست و به رکورد بزرگترین میزان فروش در روزهای اول و سوم انتشار در PSN دست یافت.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش های هفته هفتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هفتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 18 آبان 1397

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 اعلام شد

مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 را اعلام کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 18 آبان 1397

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب