Quantcast
لوکتو | احتمال حضور شخصیت ویژن در سریال Scarlet Witch
ورود عضویت

احتمال حضور شخصیت ویژن در سریال Scarlet Witch

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 آبان 1397
احتمال حضور شخصیت ویژن در سریال Scarlet Witch

همانطور که می‌‌دانید، شرکت Disney برای گسترش دنیای مارول، تعدادی از سریال‌های تلوزیونی  نت‌فلیکس را کنسل کرده و حالا برای پرداخت بیشتر بر روی شخصیت‌هایی که هواداران بهتر می‌شناسند، تصمیم به ساخت مینی‌سریال‌های پر خرج گرفته است. در این میان سریال لوکی (Loki) با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) و سریال اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) با بازی الیزابث اولسن (Elizabeth Olsen) تایید شده‌اند.

 

اما امروز خبر از تایید ساخت سومین سریال در این سری آمد که در رابطه با شخصیت فالکون (Falcon) با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie's) و وینتر سولجر (Winter Soldier) با بازی سباستین استن (Sebastian Stan) خواهد بود. در ادامه اخبار جدید حضور شخصیت ویژن (Vision)، پائول بتانی (Paul Bettany) در سریال Scarlet Witch تقریباً تایید شد.

 

با توجه به اطلاعات اخیر شخصیت ویژن فقط در سریال حضور نخواهد داشت، بلکه یکی از شخصیت‌های اصلی این سریال کوتاه خواهد بود و در واقع سریال با دو شخصیت محوری یعنی واندا (اسکارلت ویچ) و ویژن دنبال خواهد شد:

«چیز جدیدی که می‌شنوم این است که پاول بتانی (paul bettany) در نقش ویژن فقط یک شخصیت فرعی  نیست، او یکی از شخصیت‌های اصلی داستان است و در واقع سریال در رابطه با اتفاقات این زوج ابر قهرمان است و فقط بر روی واندا تمرکز ندارد.»

 

با این تفاسیر، سریال می‌تواند سرنخ‌های زیادی را به ما بدهد. ممکن است حضور شخصیت ویژن به معنی این باشد که در ادامه سری اونجرز دیگر او را نخواهیم دید و در واقع با این سریال حضور او در دنیای مارول به اتمام برسد. اگر اینطور نباشد به احتمال زیاد سریال بر روی شکل گیری رابطه واندا و ویژن درست قبل از وقایع Infinity War خواهد پرداخت.

 

با توجه به آخرین گزارش‌ها، داستان هر کدام از این مینی سریال‌ها در بین شش تا هشت قسمت تقسیم خواهند شد و برخلاف سایر سریال‌ها این بار رئیس استودیو مارول، کوین فیگی (Kevin Feige) بر روی پروژه‌ها نظارت خواهد داشت.

 

در سایر گزارش‌ها شاهد این هستیم که فیگی خودش در رابطه با گسترش دادن دنیای مارول صحبت کرده است:

«ما قصد داریم تا دنیای سینمایی مارول را تا سال 2024 گسترش دهیم.»

 

فیگی در مصاحبه با BMD گفت: «قطعا مردم از Spider-Man: Far From Home  و Guardians 3 با خبر هستند، عنوانی که دیگر توسط جیمز گان (James Gunn) ساخته نخواهد شد. اما به جز این‌ها ما دوست داریم که مردم از اتفاقات پیش رو با خبر باشند، اما در هر صورت تعدادی در‌ مخفی در استودیو مارول وجود دارد که نشان دهنده برنامه‌های ما تا سال 2024 است.»

 

اگر بخواهیم درست به مقدار هزینه‌ها توجه کنیم، دیزنی باید برای هر سریال حدودا 100 میلیون دلار بپردازد و این درحالیست که هر کدام از سریال‌های شبکه Netflix، به سفارش مارول حدود 40 میلیون دلار هزینه برمی‌داشت.


برچسب ها: سریال Scarlet Witch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جرج آر. آر. مارتین وعده اتمام کتاب های Game of Thrones را به طرفداران داد

جرج آر. آر مارتین خالق دنیای نغمه یخ و آتش وعده اتمام نگارش کتاب‌های این مجموعه را به طرفداران داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

سریال Daredevil کنسل شد

یکی دیگر از سریال‌های سفارشی مارول در شبکه Netflix کنسل شد و دیگر شاهد فصل چهارم این سریال نخواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 09 آذر 1397
۱

سریال لایو اکشن Cowboy Bebop توسط نتفلیکس ساخته می شود

شبکه نتفلیکس از ساخت سریال لایو اکشن Cowboy Bebop در قالب ۱۰ قسمت خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 08 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب