Quantcast
لوکتو | شایعه: زمان انتشار اولین تریلر و عنوان رسمی فیلم Avengers 4 مشخص شد
ورود عضویت

شایعه: زمان انتشار اولین تریلر و عنوان رسمی فیلم Avengers 4 مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 10 آبان 1397
شایعه: زمان انتشار اولین تریلر و عنوان رسمی فیلم Avengers 4 مشخص شد

اینگونه بهنظر میرسد که با توجه به شایعات جدیدی که در روزهای جاری فیلم مورد انتظار Avengers 4 را احاطه کردهاند، عنوان رسمی و زمان انتشار اولین تریلر این فیلم مشخص شده است. طرفدران دنیای سینمایی مارول و ابرقهرمانهای آن، اوایل امسال با پایان شوکه کننده فیلم Avengers: Infinity War سینماها را با شروع ساخت تئوریهای مختلف خود در مورد فیلم چهارم ترک کردند و ساخت این حدس و گمانها تا به امروز داشتهاند و هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است که در طی این فیلم سرانجام چه سرنوشتی منتظر شخصیتهای مختلف این دنیای سینمایی خواهد بود.

 

کوین فیج(Kevin Feige) مدیر مارول استودیوز اخیرا اعلام کرد که اولین تریلر رسمی از فیلم چهارم سری انتقام جویان در اواخر سال 2018 منتشر خواهد شد و همانطور که بر کسی پوشیده نیست، انتظارات برای این تریلر بسیار بالا است و طرفداران منتظر تایید یک تاریخ رسمی برای عرضه آن هستند. از طرفی نیز هنوز عنوان رسمی این فیلم که گفته میشد اتفاقات آن را فاش می‌کند، اعلام نشده است با این حال اگر شایعات تازه منتشر شده در مورد این عنوان حقیقت داشته باشند، دیگر نباید برای مشخص شدن زمان انتشار اولین تریلر و یا عنوان رسمی فیلم Avengers 4 منتظر بمانیم.

 

یک پروفایل موسیقی در وبسایت روسی زبان Vk.com به تازگی اعلام کرده است که ورژن جدیدی از آهنگ Dust and Light ساخته Twelve Titans Music که پیش از این در فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies از آن استفاده شده بود، در اولین تریلر رسمی فیلم Avengers 4 استفاده شده است. آنها همچنین اعلام کردند که اولین تریلر این فیلم در طی ماه نوامبر پیش رو عرضه خواهد شد و عنوان رسمی این فیلم Annihilation خواهد بود.

 

انتشار اولین تریلر فیلم Avengers 4 در ماه نوامبر بسیار منطقی به نظر میرسد چراکه استودیوی مارول اولین تریلر فیلم Infinity War را نیز در تاریخ 29 نوامبر 2017 منتشر کرد و بازاریابی و مارکتینگ بسیار قدرتمند و موفقی که در پشت پرده این فیلم قرار داشت، باعث شد که این فیلم فروش فوق العاده 2 میلیارد دلاری را در باکس آفیس جهانی کسب کند و انتخاب همین برنامه زمانی برای انتشار تریلر فیلم چهارم منطقی و تصمیم درستی برای استودیوی سازنده محسوب میشود. شایان ذکر است که با وجود این نکته تایتان بزرگ دنیای سینمایی مارول یعنی ثانوس در فیلم چهارم نیز بازخواهد گشت، استفاده از یکی از آثار Twelve  Titans Music در تریلر این فیلم مناسب است و این موضوع را میتوان دلیلی بر صحت این شایعات در نظر گرفت!

 

هنوز هیچ یک از مطالب ذکر شده توسط استودیوی مارول تایید و یا تکذیب نشدهاند و متاسفانه همچنان باید برای اعلام رسمی زمان انتشار تریلر این فیلم و عنوان آن منتظر بمانیم. فیلم Avengers 4 در تاریخ 13 اردیبهشت 1398 (3 می 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب