Quantcast
لوکتو | جیسون فلمینگ به سریال پیش درآمد بتمن پیوست
ورود عضویت

جیسون فلمینگ به سریال پیش درآمد بتمن پیوست

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 10 آبان 1397
جیسون فلمینگ به سریال پیش درآمد بتمن پیوست

جیسون فلمینگ (Jason Flemyng) بازیگر سریال Jamestown برای بازی در نقش منفی لرد هاروود به سریال Pennyworth که پیش درآمدی بر داستان شخصیت بتمن است، پیوسته است. شخصیت هاروود به عنوان فردی با فرهنگ و متمدن و یکی از افراد بلند پایه بریتانیایی با جایگاه اجتماعی قدرتمند توصیف شده است. پیش از فلمینگ نیز حضور پالوما فیت (Paloma Faith) ستارهی The Imaginarium of Doctor Parnassus برای بازی در نقش بت سایکس، یک تبهکار بیرحم که به نوعی اهدافش با هاروود در یک راستا قرار خواهد گرفت، اعلام شده بود.

 

به گزارش وبسایت ددلاین، فصل اول این سریال در قالب ده قسمت هماکنون در دست ساخت است و از شبکه Epix پخش خواهد شد. داستان این سریال بر روی شخصیت آلفرد پنیوورث جوان متمرکز است که پس از جدایی از SAS به استخدام یکی از افراد با نفوذ ایالات متحده یعنی توماس وین در میآید و به مسائلی از دنیای دی سی میپردازد که تا به امروز نگاه ویژه و نزدیکتری به آنها نشده است. جک بنون (Jack Banoon) بازیگر فیلم The Imitation Game ایفاگر نقش آلفرد خواهد بود و براساس گزارشات موجود بن آلدریج (Ben Aldridge) برای بازی در نقش توماس وین در نظر گرفته شده است.

 

برونو هلر (Bruno Heller) و دنی کنون (Danny Cannon) تهیه کنندگان اجرایی و سازندگان سریال Pennyworth هستند و هنوز تاریخ دقیق شروع پخش این سریال مشخص نشده است و تنها میدانیم که پخش آن در سال 2019 صورت خواهد گرفت.


برچسب ها: سریال Pennyworth

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پدرو پاسکال به سریال Star Wars: The Mandalorian پیوست

پدرو پاسکال ستاره سریالهای Narcos و Game of Thrones به Star Wars: The Mandalorian پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

انیمه سریالی Devil May Cry توسط نتفلیکس ساخته می شود

آدی شانکار تهیه کننده سریال Castlevania، از ساخت انیمه سریالی Devil May Cry برای شبکه نتفلیکس خبرداد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397

جیمز ولک به سریال Watchmen پیوست

جیمز ولک برای بازی در یک نقش مهم به سریال Watchmen پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب