Quantcast
لوکتو | اولین DLC رایگان بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد
ورود عضویت

اولین DLC رایگان بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 13 آبان 1397
اولین DLC رایگان بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

دنیای عظیم Assassin's Creed Odyssey این هفته با انتشار اولین DLC داستانی رایگان بازی بزرگتر شد.

ماموریت‌های Lost Tales of Greece (داستان‌های گم‌شده یونان) یک سری از محتوای رایگانی هستند که قرار است در فواصل مرتب به بازی اضافه شوند. اولین ماموریت از این سری با نام «The Show Must Go On» به محض این‌که پچ 1.0.6 را دانلود کنید برایتان آماده خواهد بود. این پچ در روز پنجشنبه ۱۰ آبان برای همه پلتفرم‌ها عرضه شد. حجم این بروزرسانی روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ۴.۱ گیگابایت و روی رایانه‌های شخصی ۳.۶ گیگابایت است.

شرکت یوبیسافت قرار است این DLC های رایگان را در زمان بین عرضه Chapter های مختلف دو داستان بزرگی که از طریق Season Pass بازی به آن اضافه می‌شوند، منتشر کند. در مجموع قرار است هفت DLC رایگان عرضه شود تا مخاطبان را برای مدتی طولانی سرگرم نگه دارد.
نقشه راه محتوای اضافه بازی Assassin's Creed Odyssey

نکات قابل توجه دیگری که در این پچ به بازی اضافه شده است شامل بهبود‌های جزئی به خود بازی می‌شود؛ از جمله امکان craft کردن خودکار تیر بعد از آن که کل تیر‌هایتان را شلیک کرده باشید، یک صفحه با جزئیات از stat های کاراکترتان برای آنالیز دقیق‌تر تجهیزاتی که استفاده می‌کنید، بهتر شدن جوایزی که با پیشرفت در سطوح Mercenary کسب می‌کنید، و مهم تر از همه، «وقتی پوسته اسبتان را عوض می‌کنید، یک صدای اسب پخش می‌شود»!
صفحه stats جدید برای مدیریت دقیق‌تر کاراکترتان

فهرست کامل تغییرات آخرین پچ بازی Assassin’s Creed Odyssey را می‌توانید از اینجا بخوانید، البته مراقب باشید زیرا این لیست حاوی اسپویلر‌های داستانی است.


برچسب ها: Assassin’s Creed Odyssey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 اعلام شد

مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 را اعلام کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 18 آبان 1397

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

بار دیگر به روز N7 رسیدیم و شاهد گذر این روز مهم بدون هیچگونه خبر مهم و یا معرفی یک بازی جدید با عنوان مس افکت بودیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آبان 1397

اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

کامیک بوک جدیدی بر اساس بازی محبوب Life Is Strange منتشر خواهد شد و در این کتاب شاهد دنباله داستان مکس (Max) و کلویی (Chloe) خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب