Quantcast
لوکتو | بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد
ورود عضویت

بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 آبان 1397
بازیگر نقش تریس مریگلد در سریال The Witcher مشخص شد

حساب رسمی و لهستانی زبان شبکه نتفلیکس در توییتر بهتازگی از انتخاب آنا شافر (Anna Shaffer) بازیگر سری هری پاتر و اسپین آف سریال Doctor Who یعنی Class، برای بازی در نقش شخصیت محبوب تریس مریگلد خبر داده است. پیش از این حضور فریا آلن (Freya Allan) برای بازی در نقش سیری و آنیا چالوترا (Ania Chalotra) به عنوان ینیفر تایید شده بود.

علاوه بر این طی روزهای گذشته نیز شبکه سازنده به همراه انتشار ویدیو کوتاهی از هنری کویل (Henry Cavill) در نقش و ظاهر شخصیت گرالت، فهرستی را از تمامی بازیگران و شخصیتهای این سریال منتشر کرد که در میان آن‌ها میتوان به جوئی بیتی (Joey Batey) به عنوان جاسکیر، لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) به عنوان استریگبور، رویس پیرسون (Royce Pierresin) به عنوان ایسترد، ربکا بنسون (Rebecca Benson) به عنوان ماریلکا و... اشاره کرد.

لائورن اس. هیسریک (Lauren S. Hissrich) که تجربه همکاری با شبکه نتفلیکس را در ساخت سریالهای Daredevil و The Defenders را داشته است، ساخت این سریال را نیز برعهده دارد. این سریال همچنین همانند سری بازیهای ویدیویی The Witcher براساس مجموعه رمانهایی به همین نام و نوشته آندری ساپکووسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته میشود و داستان آن روی شخصیت گرالت، یک جادوگر و شکارچی هیولا متمرکز است که همواره دو شمشیر را همراه خود دارد، یک شمشیر نقرهای برای کشتن هیولاها و یک شمشیر فولادی برای کشتن انسانها. در مورد شخصیت تریس نیز باید ذکر کنیم که او یکی از پراهمیتترین شخصیتهای مکمل در طول داستان این مجموعه و یک جادوگر قدرتمند است و نقشی مهم در مسائل سیاسی دنیایی است که داستان The Witcher در آن رقم میخورد.

فصل اول سریال The Witcher در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.


برچسب ها: The Witcher

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پدرو پاسکال به سریال Star Wars: The Mandalorian پیوست

پدرو پاسکال ستاره سریالهای Narcos و Game of Thrones به Star Wars: The Mandalorian پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

جیمز ولک به سریال Watchmen پیوست

جیمز ولک برای بازی در یک نقش مهم به سریال Watchmen پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397

سریال مستقل شخصیت های Falcon و Winter Soldier ساخته خواهد شد

پس از اعلام ساخته شدن دو سریال مستقل شخصیت‌های لوکی و اسکارلت ویچ، امروز ساخت سریال مشترک شخصیت‌های فالکون و وینتر سولجر برای سرویس استریم دیزنی تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 10 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب