Quantcast
لوکتو | شرکت Take-Two از خبرگزاری Trusted Reviews غرامت گرفت
ورود عضویت

شرکت Take-Two از خبرگزاری Trusted Reviews غرامت گرفت

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 آبان 1397
شرکت Take-Two از خبرگزاری Trusted Reviews غرامت گرفت

به تازگی، خبرگزاری مشهور Trusted Reviews که وابسط به کمپانی TI Media است، با شرکت Take-Two که در واقع کمپانی مادر Rockstar Games محسوب می‌شود، به توافقاتی رسیده‌اند.

در سال جاری و حدوداً چند ماهی قبل، خبرگزاری تراستد ریویوز مقاله‌ای را منتشر کرد که اطلاعات زیادی را در رابطه با بازی Red Dead Redemption 2 فاش می‌کرد. در بین این اطلاعات بسیاری از مکانیک‌های بازی فاش شده بودند و البته بخش بتل رویال در Red Dead Online هم تایید شده بود. اما حالا این مقاله به کلی حذف شده و با یک عذرخواهی جا به جا شده است:

«در اوایل ماه فوریه سال ۲۰۱۸، ما مقاله‌ای را از یک منبع منتشر کردیم که اطلاعات محرمانه‌ای را فاش می‌کرد. ما باید از این که اطلاعات محرمانه‌ هستند و حق انتشار آن‌ها را نداشتیم، مطلع می‌بودیم. ما بدون هیچ مشکلی از شرکت Take-Two Games عذر خواهی می‌کنیم و تضمین می‌کنیم که چنین اطلاعاتی دوباره از طرف ما منتشر نخواهد شد.»

با توجه به خبرگزاری Variety، تراستت ریویوز در دادگاه محکوم به پرداخت بیش از یک میلیون یورو به شرکت Take-Two شده است و این پول به خواسته تیک تو، به طور مستقیم به سازمان‌های خیریه اهدا خواهد شد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2 - Take-Two

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 اعلام شد

مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 را اعلام کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 18 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب