Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 13 آبان 1397
چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانی است که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

چالش‌های همگانی:

Place Chillers in different matches (3) - پنج ستاره – (همانطور که می‌دانید با حذف آیتم Bouncer از بازی، آیتم دیگری به نام Chillers اضافه شد. شما باید در سه بازی جداگانه از این آیتم برای به یخ کشاندن پای حریف استفاده کنید.)

Search a Chest in different Named Locations (7) – پنج ستاره – (در این چالش باید در هفت منتقطه مختلف، اقدام به باز کردن یک صندوق کنید.)

Shotgun Eliminations (3) – ۱۰ ستاره – (با تفنگ شات‌گان سه نفر را بکشید.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

Land at Shifty Shafts (Part 1 of 5) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای – یک ستاره برای هر مرحله -  مجموع: پنج ستاره – (شما باید در هر مرحله در منقطه‌ای که چالش مشخص می‌کند فرود بیایید.)

Deal damage with a pickaxe to opponents (250) – پنج ستاره – (با استفاده از تبر، 250 واحد آسیب به حریفتان برسانید.)

Find the Sheet Music in Pleasant Park (Part 1 of 4) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای  - دو ستاره برای هر مرحله – مجموع: ۱۰ ستاره – (در ادامه روش حل این چالش را قرار داده‌ایم.)

Elimination with a Common weapon (Part 1 of 5) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای  -دو ستاره برای هر مرحله – مجموع: ۱۰ ستاره – (شما باید در چالش با استفاده از تفنگ‌هایی در رده‌های مختلف، مانند: خاکستری، سبز، آبی، اپیک و لجندری حریف‌هایتان را بکشید.)

این هفته با چالش‌هایی رو به رو هستیم که با کمی دقت می‌توان به راحتی آن‌ها را پشت سر گذاشت. در ادامه به یکی از مهم‌ترین آن‌ها، یعنی چالش Find the Sheet Music می‌پردازیم.

 

Find the Sheet Music

 

Photo

یکی از چالش‌های جالبی که این هفته بازی میزبان آن است، Fine the Sheet Music است. در این چالش باید به چهار منطقه مختلف بروید و روی یک پیانو به نواختن موسیقی بپردازید. ما برای هر چه راحت‌تر شدن کار شما این چهار منطقه را روی نقشه مشخص کرده‌ایم. شایان ذکر است که برای حل این چالش باید به ترتیب از منطقه یک به منطقه چهار بروید.

 

ستاره نهایی؟

 

Photo

ستاره نهایی این هفته در منطقه Retail Row قرار دارد. در بالا مکان دقیق این ستاره را مشخص کرده‌ایم.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب