Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 13 آبان 1397
چالش‌های هفته ششم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانی است که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

چالش‌های همگانی:

Place Chillers in different matches (3) - پنج ستاره – (همانطور که می‌دانید با حذف آیتم Bouncer از بازی، آیتم دیگری به نام Chillers اضافه شد. شما باید در سه بازی جداگانه از این آیتم برای به یخ کشاندن پای حریف استفاده کنید.)

Search a Chest in different Named Locations (7) – پنج ستاره – (در این چالش باید در هفت منتقطه مختلف، اقدام به باز کردن یک صندوق کنید.)

Shotgun Eliminations (3) – ۱۰ ستاره – (با تفنگ شات‌گان سه نفر را بکشید.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

Land at Shifty Shafts (Part 1 of 5) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای – یک ستاره برای هر مرحله -  مجموع: پنج ستاره – (شما باید در هر مرحله در منقطه‌ای که چالش مشخص می‌کند فرود بیایید.)

Deal damage with a pickaxe to opponents (250) – پنج ستاره – (با استفاده از تبر، 250 واحد آسیب به حریفتان برسانید.)

Find the Sheet Music in Pleasant Park (Part 1 of 4) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای  - دو ستاره برای هر مرحله – مجموع: ۱۰ ستاره – (در ادامه روش حل این چالش را قرار داده‌ایم.)

Elimination with a Common weapon (Part 1 of 5) – چالش‌های مرحله به مرحله‌ای  -دو ستاره برای هر مرحله – مجموع: ۱۰ ستاره – (شما باید در چالش با استفاده از تفنگ‌هایی در رده‌های مختلف، مانند: خاکستری، سبز، آبی، اپیک و لجندری حریف‌هایتان را بکشید.)

این هفته با چالش‌هایی رو به رو هستیم که با کمی دقت می‌توان به راحتی آن‌ها را پشت سر گذاشت. در ادامه به یکی از مهم‌ترین آن‌ها، یعنی چالش Find the Sheet Music می‌پردازیم.

 

Find the Sheet Music

 

Photo

یکی از چالش‌های جالبی که این هفته بازی میزبان آن است، Fine the Sheet Music است. در این چالش باید به چهار منطقه مختلف بروید و روی یک پیانو به نواختن موسیقی بپردازید. ما برای هر چه راحت‌تر شدن کار شما این چهار منطقه را روی نقشه مشخص کرده‌ایم. شایان ذکر است که برای حل این چالش باید به ترتیب از منطقه یک به منطقه چهار بروید.

 

ستاره نهایی؟

 

Photo

ستاره نهایی این هفته در منطقه Retail Row قرار دارد. در بالا مکان دقیق این ستاره را مشخص کرده‌ایم.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

با تشکر از بتزدا و آپدیت حجیم روز اول بازی Fallout 76، افرادی که بازی را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به طور فیزیکی خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند بلافاصله بازی را تجربه کنند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب