Quantcast
لوکتو | لباس های جوکر و هارلی کویین برای بازی PUBG تایید شدند
ورود عضویت

لباس های جوکر و هارلی کویین برای بازی PUBG تایید شدند

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 آبان 1397
لباس های جوکر و هارلی کویین برای بازی PUBG تایید شدند

چند روز قبل گزارش‌هایی مبنی بر انتشار لباسهای دو شخصیت محبوب دنیای دی سی یعنی جوکر و هارلی کویین برای بازی PlayerUnknown's Battlegrounds یا به اختصار PUBG منتشر شد و حال امروز کمپانی سازنده به صورت رسمی با انتشار تریلری از این عنوان در توییتر، عرضه این اسکینها را به صورت رسمی تایید کرد. همان‌طور که در تصویر زیر میبینید ظاهر اسکینهای جوکر و هارلی کویین به ظاهر این دو شخصیت در فیلم Suicide Squad محصول سال ۲۰۱۶ بسیار شبیه است و به نظر میرسد که سلاحهای خوب و قدرتمندی نیز با خود به همراه داشته باشند چراکه هارلی چوب بیسبال معروف خود را به همراه دارد و آن‌طور که اعلام شده، جوکر نیز اسباب بازیهای زیبای خود را خواهد داشت!

 

Photo

 

بخشی از این تریلر همچنین روی مود Prison Breakout متمرکز است که در آن گروهی از بازیکنها باید فرار از زندان تلاش کنند درحالیکه گروه دیگر قصد متوقف کردن آن‌ها را با استفاده از اسنایپر دارند. اوایل امروز نیز کمپانی ماکروسافت از انتشار خبرهای مهمی در مورد بازی PUBG در رویداد X018 که در روز شنبه برگزار خواهد شد، خبر داد. شایان ذکر است که این همکاری میان دو کمپانی دی سی و PUBG Corp. زمینه حضور و انتشار اسکین دیگر شخصیتهای دی سی را نیز در این بازی ایجاد میکند. هنوز زمان رسمی عرضه اسکینهای جوکر و هارلی کویین اعلام نشده است.


برچسب ها: PUBG

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 اعلام شد

مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Crackdown 3 را اعلام کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 18 آبان 1397

چالش های هفته هفتم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته هفتم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 18 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب