Quantcast
لوکتو | عینک ۱ | واقع گرایی در بازی Red Dead Redemption 2
ورود عضویت

عینک ۱ | واقع گرایی در بازی Red Dead Redemption 2

توسط حامد افرومند در تاریخ 17 آبان 1397
عینک ۱ | واقع گرایی در بازی Red Dead Redemption 2

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. برنامه عینک، یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن عینک تازه‌ای به چشم زده موضوع مورد نظر را از دید جدیدی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم. 

بازی Red Dead Redemption 2 آن‌قدر بزرگ است که می‌توان از جنبه‌های مختلفی به‌صحبت در مورد آن پرداخت. واقع‌گرایی یکی از ویژگی‌های مهم این بازی است که به‌جرات می‌توان گفت تا به‌حال چنین جزییاتی در دنیای بازی‌های ویدیویی وجود نداشته است. به‌همین دلیل این موضوع را برای بحث و گفتگو انتخاب کردیم تا آن را بررسی کنیم. در اولین قسمت عینک با رامتین کاظمی، حامد افرومند، حسام افرومند و محمدرضا مصطفوی همراه شوید. شما می‌توانید پادکست عینک ۱ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود عینک ۱ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید. 

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #RadioLooketo در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید. شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب