Quantcast
لوکتو | بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است
ورود عضویت

بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 19 آبان 1397
بازی Death Stranding احتمالا وارد مرحله تدوین شده است

هماکنون از شروع مراحل ساخت بازی Death Stranding چندین سال میگذرد و هنوز باید منتظر اعلام زمان انتشار اولین محصول مستقل هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و کمپانی بازیسازی او یعنی کوجیما پروداکشنز باشیم. با این حال طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، به نظر میرسد که بیشتر از هر زمانی به انتشار این عنوان نزدیک شدهایم.

آساحی شیمبون، روزنامه ژاپنی اخیرا در ماه سپتامبر فرصت گفت و گو با هیدئو کوجیما را به دست آورده است که براساس گزارش آن‌ها، این بازی ظاهرا با تکمیل المانهای گیمپلی مختلف وارد مرحله صیقل کاری و تدوین خود شده و کوجیما شخصا در حال انجام این عنوان است و در حال ارائه پیشنهادات مختلف برای بهبودسازی و افزایش کیفیت آن است. کوجیما همچنین در این گفت و گو مقداری به مشکلش با کونامی و جداییش از این کمپانی اشاره و اعلام کرد که در هنگام جدایی احساس میکرده است که همه چیز از دست رفته چرا که این جدایی سبب دور شدن او از سری محبوب و موفق Metal Gear میشده است. به دنبال این جدایی، کوجیما خواستار چندین سال کناره گیری از صنعت بازیسازی بوده است اما براساس پیشنهاد افراد نزدیک به وی، کوجیما میبایست در سریعترین زمان ممکن کار روی یک پروژه جدید را آغاز میکرد که چنین هم رخ داد و ساخت بازی Death Stranding آغاز شد.

تروی بیکر (Troy Baker) یکی از صداپیشگان بازی Death Stranding اوایل هفته جاری در مصاحبه‌ای در مورد این بازی گفت:

« من از دانستن این موضوع بسیار شگفت زده شدم و امیدوارم که گفتن آن مشکلی نداشته باشد، او تمام این بازی را برای دو سال در سر خود داشته است. البته ممکن است که در مورد این بازه زمانی اشتباه کنم. او هیچ نکتهای از این بازی را جایی یادداشت نکرد و تمام آن را در ذهن خود داشت. اگر شما هرموقعی میخواستین که سوالی از او بپرسید، او میتوانست که پاسخ صحیح و کامل را به شما بگوید، درست همانند سری Metal Gear. من تا به حال با کسی که به این اندازه نیازمند به اعتماد در کار باشد، کار نکردهام؛ زیرا مانند این است که شما به صورت نابینا از میان همه چیزها عبور میکنید. او همچنین گروه فوق العادهای را برای ساخت یک بازی عالی جمع آوری کرده است. این یک بازی عجیب و غریب است و من نمیدانم که چه زمانی عرضه میشود. باور دارم که کار تصویر برداری من و نورمن به پایان رسیده است اما ممکن است که در اشتباه باشم. من فقط میخواهم که آن را بازی کنم.»

بازی Death Stranding برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می‌شود، اما تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نشده است.


برچسب ها: Death Stranding

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب