Quantcast
لوکتو | آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود
ورود عضویت

آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 20 آبان 1397
آینده فرانچایز Mass Effect روشن خواهد بود

همه ما شاهد رسیدن روز N7 بودیم، اما این روز مهم برخلاف همیشه، زیاد مهم نبود، چرا که BioWare خبر یا حتی  ویدئویی جدید هم منتشر نکرد و این بار تنها به هواداران امید اتفاقات بهتر در آینده داده شد. مایک گمبل (Mike Gamble) مدیر تهیه‌کنندگان در بایوور صحبت‌های امید بخشی در رابطه با فرانچایز محبوب Mass Effect کرده است:
 «روز N7 مبارک، من به شخصه عاشق این IP هستم، و ما به کمک این عنوان، سال‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم. چه به عنوان هوادار و چه سازنده. ما هنوز داستان‌های زیادی را در این دنیای محبوب برای تعریف کردن داریم… آینده روشن است.»
اما جالب است بدانید که این اولین بار نیست که یکی از اعضای کلیدی تیم چنین صحبت‌های امید بخشی را در رابطه با مس افکت می‌کند و با وجود تمرکز EA روی بازی Anthem، به هواداران اطمینان می‌دهد که کارشان با مس افکت تمام نشده است. اما برای هواداران همین چند کلمه کافی خواهد بود و قطعا برای سفر در بین ستاره‌ها و جنجال‌های جدید میان کهکشانی صبر خواهیم کرد.
گمبل کمی قبلتر در مصاحبه‌ای با EuroGamer در رابطه با عنوان جدیدشان یعنی Anthem توضیح داده بود که : «این مسئله بسیار کلیدی است که ما در رابطه با این که این عنوان در واقع چه چیزی است، روشن صحبت کنیم. قطعا این بازی یک عنوان تک نفره، سوم شخص در سبک شوتر نخواهد بود، این بازی مثل مس افکت نیست و قطعا شبیه به Dragon Age هم نیست، همانطور که هر دو IP سابقمان برایمان مهم و خاص است، با توجه به اینکه یک تیم کامل بر روی دراگون ایج جدید کار می‌کنند و مس افکت هم قطعا نمرده است، انتم یک عنوان متفاوت است و ما باید این تفاوت‌ها را مشخص کنیم. در این میان بخش چند نفره بازی یک تفاوت بسیار بزرگ است.»
این صحبت‌ها کاملا روشن می‌کند که منظور کیسی هادسون (Casey Hudson) از بازگشت به سری چیست. با توجه به صحبت‌هایش در رویداد E3 2018.
در مصاحبه یکی از خبرگزاری‌ها با یکی از مهره‌های کلیدی تیم شاهد این هستیم که او به ارزش این فرانچایز برای کمپانی به صورت ناشناس اشاره می‌کند: «مس افکت قطعا هنوز هم ادامه خواهد داشت. این فرانچایز بسیار برای EA ارزشمند است و قرار است اتفاقات هیجان انگیزی در راه باشی.»
متاسفانه اخبار بیشتری در رابطه با این فرانچایز محبوب وجود ندارد. اما هنوز هم می‌توانیم با امید به آینده خودمان را خوشحال کنیم، چرا که بالاخره بار دیگر در میان ستاره‌ها سفر خواهیم کرد.
 


برچسب ها: Mass Effect

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب