Quantcast
لوکتو | مایکروسافت دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment را خرید
ورود عضویت

مایکروسافت دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment را خرید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 آبان 1397
مایکروسافت دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment را خرید

کمپانی مایکروسافت امروز در جریان رویداد X018 به صورت رسمی از خریداری دو استودیو Obsidian Entertainment و inXile Entertainment سازندههای بازیهای Fallout: New Vegas و Wasteland خبر داد؛ با این حال طبق بیانیه منتشر شده توسط این کمپانی، هر دو استودیو همچنان به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد. مت بوتی (Matt Booty) نایب رییس مایکروسافت استودیوز در اینباره اعلام کرد:

»برای ما پیدا کردن استودیوهای همکار با یک دیدگاه خلاقانه قوی، تسلط بر رسانهها و جزیی از خبرهترین سازندگان دنیا بودن، بسیار مهم بود. استودیوهای Obsidian و inXile تمامی این کیفیتهای مورد نیاز را دارا هستند و همچنین تمرکز ویژهای بر پلتفرم رایانههای شخصی و بازیهای نقش آفرینی را به همراه دارند. آن‌ها به صورت خودگردان و مستقل به فعالیت خود ادامه میدهند اما به عنوان بخشی از کمپانی مایکروسافت، هر دو این استودیوها حمایت کامل ما را برای تحقق بخشیدن آزادانه به جاه طلبیهای خلاقانه خود در مورد فرنچایزهای موجود و پروژههای نقش آفرینی تازه دارند.»

کمپانی مایکروسافت در ماه ژوئن گذشته نیز از خریداری استودیوهای Playground Games، نینجا تئوری سازنده بازی Hellblade و Compulsion Games خبر داده بود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب