Quantcast
لوکتو | تریلر سینمایی بازی Just Cause 4 منتشر شد
ورود عضویت

تریلر سینمایی بازی Just Cause 4 منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 آبان 1397
تریلر سینمایی بازی Just Cause 4 منتشر شد

در حالیکه تنها یک ماه تا زمان عرضه بازی Just Cause 4 زمان باقی مانده است، تریلر سینمایی جدیدی از این عنوان منتشر شده که همانند همیشه در آن شاهد هرج و مرج و کارهای دیوانهوار هستیم. تریلر جدید این بازی را با هم میبینیم:

 

 

بازی Just Cause 4 در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (چهار دسامبر ۲۰۱۸) برای رایانههای شخصی و کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و آن دسته از افرادی که ادیشنهای گلد یا دیلاکس این بازی را پیش خرید کرده باشند، میتوانند ۲۴ ساعت زودتر از سایر بازیکنها این عنوان را تجربه کنند. نسخه گلد ادیشن بازی Just Cause 4 همچنین شامل سه بسته الحاقی Dare Devils، Demons و Danger میشود.

شایان ذکر است که طرفداران رایانههای شخصی نیز میتوانند بازی Just Cause 4 را با توجه به سیستم مورد نیاز و پیشنهادی منتشر شده از این عنوان که در این لینک قرار گرفته است، روی دستگاههای خود تجربه کنند.


برچسب ها: Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

در جریان مراسم The Game Awards 2018 بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب