Quantcast
لوکتو | از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد
ورود عضویت

از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 آبان 1397
از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد

استودیو بازیسازی ژاپنی کپکام در جریان رویداد X018 کمپانی ماکروسافت با انتشار ویدیویی از شخصیت Nero، از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 تحت عنوان The Void رونمایی کرد. این ویدیو را با هم میبینیم:

 

 

ماد The Void بیشتر برای آن دسته از بازیکنهایی طراحی شده است که برای اولین بار قصد تجربه یک عنوان از دنیای DMC را دارند و میتوانند به صورت نامحدود در آن از سلاحها، حرکتها و کومبوهای مختلف استفاده و با دشمنهای متنوع بازی مبارزه کنند. در این حالت همچنین گزینه استفاده از قدرت Devil Breakers به صورت نامحدود نیز وجود دارد که به شما اجازه تمرین بدون کاهش نوار و میزان این قدرت را میدهد.

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (هشت مارچ ۲۰۱۹) برای رایانههای شخصی و دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Devil May Cry 5 - X018

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب