Quantcast
لوکتو | از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد
ورود عضویت

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 21 آبان 1397
از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

کمی سخت است که قبول کنیم از عنوان قبلی استودیو Ninja Theory،  یعنی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یکسال گذشته است. عنوانی که هم از طرف هواداران و هم منتقدین مورد استقبال فراوان قرار گرفت. فروش بازی در حد انتظار نبوده است اما با توجه به اینکه پول فروش بازی صرف کمک به موسسه‌های خیریه شد، می‌توان بازی را کاملا موفق دانست. بعد از انتشار این بازی خاص برای همه سوال پیش آمد که این استودیو توانا بعد از چنین عنوانی به دنبال چه چیزی خواهد رفت.

 

اما حالا نیاز نیست که برای مشخص شدن عنوان بعدی نینجا تئوری زیاد صبر کنیم، چرا که به تازگی فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیر Xbox division، اشاره کرد که با کمی صبر در سال 2019 از عنوان جدید نینجا تئوری رونمایی خواهد شد.

 

این اخبار جدید در یکی از مصاحبه‌های جولی هاردلی (Julia Hardy) (خبرنگار خبرگزاری کامیک بوک) با فیل اسپنسر در رویداد X2018 به دست آمده است. در این مصاحبه از اسپنسر در رابطه با پروژه‌های پیش رو سوال شد و او در رابطه با عنوان جدید نینجا تئوری گفت که این عنوان بسیار برایشان خوب خواهد بود:

 

«بهترین کار این است که به پیشینه نینجا تئوری نگاه نکنیم و به عناوین سابق فکر نکنیم، در عوض نگاهی به جلو داشته باشیم، نگاهی به سال آینده و اتفاقات خوبی که خواهد افتاد.»

 

درست است که اسپنسر توضیح خاصی در رابطه با بازی نداده است، اما حداقل حالا می‌دانیم که سال آینده عنوان جدیدی را از نینجا تئوری شاهد خواهیم بود.

 

همه ما شاهد این بودیم که استودیو طی چند سال توانست نام خودش را به خوبی بر سر زبان‌ها بی‌اندازد، این کار فقط با ساخت Hellblade صورت نگرفت، چرا که آن‌ها در گذشته عناوین خاص و جاه‌طلبانه‌ای را ساخته‌اند و در این میان می‌توان به نسخه ریبوت بازی Devil May Cry و the adventurous Heavenly Sword که یکی از بزرگترین عناوین پلی‌استیشن 3 حساب می‌شود، اشاره کرد.

 

با این تفاسیر، در اینکه این بازی جدید توجهات زیادی را به خودش جلب کند شکی وجود ندارد. اما در این میان هنوز هم سوالی اساسی باقی مانده است. مایکروسافت در کدام رویداد قصد رونمایی از این عنوان را دارد؟

 

جواب این سوال تقریباً مشخص است و با توجه به اتفاقات سال قبل، حدس زده می‌شود که اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود مایکروسافت عنوان جدید نینجا تئوری را در E3 2019 نمایش خواهد داد. این مسئله از طرف هیچ خبرگزاری تایید نشده است اما با توجه به روند کاری شرکت مایکروسافت و صحبت‌های اسپنسر، این اتفاق اصلا بعید نیست. در هر حال به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی نامعلوم، منتشر خواهد شد.

 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب