Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 21 آبان 1397
اطلاعات جدیدی از کامیک بوک بازی Life Is Strange منتشر شد

یکی از محبوب ترین عناوین استودیو Dontnod، بازی Life Is Strange است، یکی از چندین فرانچایز در بین بازی‌های رایانه‌ای که یک کامیک بوک دریافت می‌کند و مثل همیشه Titan Comics انتشار کتاب را به عهده گرفته است.

 

داستان این کامیک بوک، در چهار قسمت جریان خواهد داشت و اینطور که پیداست طی چند روز آینده اولین شماره از سری منتشر خواهد شد. اما در همین حال، ناشر کامیک تعدادی تصاویر هنری از کتاب را به نمایش گذاشته است که می‌توانید مشاهده کنید.

 

Photo

 

مانند بازی، کامیک بوک Life Is Strange داستان شخصیت‌های اصلی ماجرا، یعنی مکس (Max) و کلویی (Chloe) را درست بعد از رویداد heart-breaking دنبال خواهد کرد.

 

توضیحات ناشر در رابطه با کامیک :

«تمام بخش‌های این کار، جدید هستند و داستان کتاب، مکس و کلویی را بعد از heart-breaking دنبال خواهد کرد. به نوعی بعد از پایان اصلی بازی، یکسال پس از این که مکس کلویی را به آرکادیا بی (Arcadia Bay) ترجیح داد. اما این بار زمان پیچش‌های فراوانی پیدا می‌کند و بر علیهشان عمل خواهد کرد.»

 

کامیک بوک Life Is Strange توسط اما ویسلی (Emma Vieceli) نوشته شده است و کلودیا لئوناردی (Claudia Leonardi) طراحی تصاویر هنری کامیک را به عهده گرفته است.

 

Photo

 

اولین شماره کامیک بوک مورد انتظار بازی Life Is Strange به طور فیزیکی و دیجیتال در 23 آبان ماه منتشر خواهد شد. کتاب از 32 صفحه تشکیل شده است و با قیمت 4 دلار به فروش خواهد رسید. ناشر سری یعنی، Titan، هنوز اطلاعاتی از سه شماره بعدی ارائه نکرده است و هنوز مشخص نیست که شماره‌های بعدی در چه تاریخی منتشر خواهند شد.


برچسب ها: Life is Strange

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب