Quantcast
لوکتو | بازی شهرزاد قصه‌گو منتشر شد
ورود عضویت

بازی شهرزاد قصه‌گو منتشر شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 21 آبان 1397
بازی شهرزاد قصه‌گو منتشر شد

چند وقتی است که داستان‌های تعاملی جای خود را میان بازی‌های ویدیویی باز کرده‌اند و نمونه‌های داخلی و مخصوصا خارجی زیادی از آن‌ها دیده‌ایم. بازی جدید استودیو مدریک، یعنی بازی شهرزاد قصه گو، یک بازی در سبک داستان‌های تعاملی است که صفر تا صد روند هر داستان یا در واقع هر بازی در دستان شماست. همه چیز در شهرزاد قصه گو بر پایه تعامل شما طراحی شده است. یک انتخاب می‌تواند مسیر داستان را تغییر دهد. سازندگان شهرزاد قصه گو موارد مختلفی را مورد بررسی قرار داده‌اند تا این عنوان در همه بخش‌هایش خوب ظاهر شود. اولین نکته‌ای که شاید نظرتان را هنگام ورود به بازی جلب کند، تنوع داستان‌های بازی و وجود ژانرهای مختلف است. می‌توان گفت که شهرزاد قصه‌گو در اکثر ژانرها داستان‌های متنوعی دارد و همین سبب می‌شود تا مخاطبان بازی قشر گسترده‌ای را شامل شوند. جدا از این تنوع بالای داستان‌ها، رابط کاربری بازی و چگونگی روند پیش بردن بازی خوب طراحی شده است. از دیگر نکاتی که می‌توان به آن اشاره کرد تصویرسازی و گرافیک شهرزاد قصه گو است که فضای خوبی را ایجاد کرده و مخاطب می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. جدای از این موضوع، استفاده درست و بجا از موسیقی، با توجه حال و هوای هر داستان، حس لازم را به مخاطب القا می‌کند. به‌طور کلی شهرزاد قصه گو مجموعه‌ای از داستان‌ها یا حتی بازی‌ها متنوع است که می‌تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. علاوه بر گیم‌پلی و اساس بازی، باید به این نکته اشاره کرد که بازی پارامتری در نظر گرفته تا شما نیز بتوانید داستان‌های خودتان را برای تیم تولید ارسال کنید تا شاید شما یکی از نویسندگان این بازی باشید.

لینک دانلود بازی


برچسب ها: شهرزاد قصه‌گو

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مجلس در بودجه امسال حمایت از صنعت بازی را در نظر می‌گیرد

عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از برنامه حمایتی مجلس از صنعت بازی‌‌سازی در ایام بررسی بودجه خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

بخش بازی های ویدیویی به جشنواره فرهنگی جایزه فیروزه افزوده شد

امسال با برگزاری چهارمین دوره از جایزه فیروزه، بازی‌های ویدیویی نیز می‌توانند به عنوان صنایع خلاق فرهنگی با هدف معرفی هرچه بیشتر به نهادهای زیربط در این جشنواره حضور یابند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

گسترش آموزش مهارت‌ های بازی‌ سازی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای

علیرضا طاهرپور، عضو شورای هماهنگی بازی‌های ویدیویی از امکان گسترش آموزش مهارت‌های بازی‌سازی سخن گفت. با لوکتو همراه باشید.

محمدرضا مصطفوی راد - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب