Quantcast
لوکتو | بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد
ورود عضویت

بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 21 آبان 1397
بازی Fallout 76 بروزرسانی روز اول ۵۰ گیگابایتی دارد

به نظر می‌رسد این روزها آپدیت روز اول حجیم برای بازی‌ها تبدیل به یک اصل شده است، چرا که بعد از بازی Call of Duty: Black Ops 4، حالا نوبت به Fallout 76 رسیده است و برای تجربه بازی باید ۵۰ گیگابایت آپدیت دانلود کنید.

بازی Fallout 76 در هفته جاری به طور رسمی منتشر خواهد شد و بعضی از خرده‌فروشی‌ها، در حال حاضر دیسک بازی را در اختیار دارند. به گزارش خبرگزاری PSU محتوای درون دیسک بازی، حدود ۴۵ گیگابایت خواهد بود و این در حالیست که آپدیت روز اول ۵۱ گیگابایت است، یعنی از حجم بازی اصلی هم بیشتر خواهد بود.

بازی Fallout 76 یک عنوان آنلاین است و محتوای دانلودی قطعا با محتوای دیسک همپوشانی خواهد داشت و چیز جدیدی به بازی اضافه نخواهد کرد.

شرکت Bethesda به تازگی مشخص کرد که بسیاری از مشکلات گزارش شده در بازی، با این بروزرسانی برطرف خواهند شد. علاوه بر این بهبود‌هایی در بخش منوی اصلی بازی و صدا بلند گلوله‌ها صورت گرفته است.

تا به اینجا بازی Fallout 76 نتوانسته است آنطور که باید، ظاهر شود، نسخه بتا بازی با باگ‌های متفاوت و فریم ریت بسیار پایین رو به رو بوده و فیزیک بازی هم در نسخه آزمایشی تعریفی نداشته است. اخیرا مشکلات بسیار بدتری هم به وجود آمده که نسخه بتا بعضی بازیکنان را به کل حذف می‌کند.به تازگی بازیکنان روی رایانه‌‌های شخصی متوجه شده‌اند که توانایی نصب نسخه بتا را ندارند مگر اینکه بازی را خریداری کنند. اما همه چیز برای Fallout 76 به زودی مشخص خواهد شد.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آذر ماه برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Fallout 76

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب