Quantcast
لوکتو | فیلم Venom رکورد فیلم Justice League را در باکس آفیس شکست
ورود عضویت

فیلم Venom رکورد فیلم Justice League را در باکس آفیس شکست

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 22 آبان 1397
فیلم Venom رکورد فیلم Justice League را در باکس آفیس شکست

مطمئنا ساخت یک فیلم با محوریت یک شخصیت ضدقهرمان آن هم با بودجهای کلان، درابتدا یک ریسک کاملا بزرگ برای سونی پیکچرز محسوب میشد اما حال فیلم  Venom در ادامهی عملکرد فراتر از انتظار خود و علی رقم نمرات و نقدهای ضعیفی که از جانب منتقدین دریافت کرد، بهتازگی توانسته رکورد فروش فیلم Justice League در باکس آفیس جهانی را بشکند. در این فیلم، تام هاردی (Tom Hardy) ایفاگر نقش ادی بروک یک خبرنگار و روزنامه نگار است که در حین تحقیق در مورد شخصیت کارلتون دریک با بازی ریز احمد (Riz Ahmed)، پایه گذار یک سازمان به نام Life Foundation، با یک ماده بیگانه که به نوعی یک جاندار همزیست است تماس پیدا کرده و این ماده وی را به شخصیت ونوم تبدیل میکند.

 

براساس گزارش وبسایت Box Office Mojo فیلم Venom با فروش 5.673 میلیون دلاری خود در باکس آفیس جهانی توانسته با 15 میلیون دلار اختلاف، فروش 9.657 میلون دلاری و ضعیف فیلم Justice League را پشت سر بگذارد و از آنجا که این فیلم همچنان در سینماهای سراسر دنیا در حال اکران است، گمان میرود که به زودی فروش آن از مرز 700 میلیون دلار نیز عبور پیدا کند. درمقایسه میزان فروش این دو فیلم این نکته را باید ذکر کنیم که فروش داخلی فیلم Justice League 467 میلیون دلار و فروش داخلی ساخته سونی پیکچرز 428 میلیون دلار بوده است اما فیلم Venom در مارکتهای جهانی به مراتب عملکرد بسیار بهتری را نسبت به ساخته زک اشنایدر (Zack Snyder) داشته است، به طوریکه افتتاحیه اکران آن در کشور چین با 111 میلیون دلار فروش همراه بود و پس از فیلم Avengers: Infinity War به دومین افتتاحیه بزرگ در میان فیلمهای ابرقهرمانانه در این کشور بدل شد.


برچسب ها: Venom

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها

به نظر می‌رسد که فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در کنار موفقیت در جلب نظر مثبت منتقدان، توانسته در گیشه‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom درصدر لیست پرفروش ترین های باکس آفیس

فیلم Venom با وجود نقد‌های ضعیف،در گیشه آمریکا به فروش نسبتا خوبی دست یافته است که امید برای ساخت قسمت بعدی آن را بیشتر می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 17 مهر 1397

باکس آفیس: صدرنشینی Mission: Impossible – Fallout و ثبت رکورد جدید برای Black Panther

فیلم Mission: Impossible - Fallout همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. با لوکتو و گزارش باکس آفیس این هفته همراه باشید.

مبین احمدی - 15 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب