Quantcast
لوکتو | کارگردان فیلم Shazam! از فیلمبرداری های مجدد آن می گوید
ورود عضویت

کارگردان فیلم Shazam! از فیلمبرداری های مجدد آن می گوید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 22 آبان 1397
کارگردان فیلم Shazam! از فیلمبرداری های مجدد آن می گوید

دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) کارگردان فیلم Shazam! بهتازگی جزییات جدیدی را از روند فیلمبرداریهای مجدد این فیلم منتشر کرده است و به طرفداران فیلم اطمینان داد، که این پروسه تنها یک رویه عادی است و تغییر چندانی در فیلم ایجاد نخواهد شد. بدون شک طرفداران دنیای گسترده دی سی نگرانیهای زیادی را در مورد فیلمبرداریهای مجدد عنوان جدید این دنیای سینمایی دارند چرا که ممکن است با ایجاد تغییراتی همراه باشد و به کیفیت فیلم ضربه بزند؛ از این رو با پرسش سوالات مختلفی از سندبرگ در توییتر وی را مجبور به ارائه توضیحاتی در اینباره کردند. سندبرگ در پاسخ به طرفداران گفت:

 

«همه چیز عادی و طبیعی است. نه در لحن فیلم تغییر ایجاد میشود و نه در تئوریها و ارجاعهای مختلف دیسی که در فیلم وجود دارد.»

 

به دنبال فیلمبرداریهای مجدد گسترده فیلمهایی نظیر Justice League که با استقبال چندان خوبی چه از جانب منتقدین و چه از جانب طرفداران مواجه نشد و شایعاتی که اخیرا در زمینه تصمیم وارنر برادرز برای فاصله گرفتن از دنیایی سینمایی که بن افلک (Ben Afleck) ایفاگر نقش بتمن آن و هنری کویل (Henry Cavil) ایفاگر نقش سوپرمن آن است، پیرامون این استودیو را فرا گرفته است؛ نگرانی طرفداران در مورد روند ساخت و کیفیت نهایی فیلم Shazam! منطقی است. حدس و گمانهایی نیز در مورد حضور هنری کویل/سوپرمن برای سکانس کوتاهی در فیلمبرداریهای مجدد این فیلم به گوش میرسید که با توجه به شایعات ذکر شده در مورد وارنر برادرز، حضور وی چندان قطعی به نظر نمیرسد.

 

فیلم Shazam! با حضور بازیگرانی همچون آشر انجل (Asher Angel) به عنوان بیلی بتسون، زاکاری لوی (Zachay Levi) به عنوان شزم، مارک استرانگ (Mark Strong) به عنوان دکتر سیوانا، جایمن هونسو (Djimon Hounsou) به عنوان یک جادوگر باستانی به نام شزم، گریس فولتون (Grace Fulton) به عنوان مری برومفیلد، جک دیلان گریزر (Jack Dylan Grazer) به عنوان فردی و... در تاریخ 16 فروردین 1398 (5 آپریل 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: shazam!

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تئوری جدید فیلم Avengers: Endgame از سفر ثور به Alfheim می گوید

طرفداران دنیای سینمایی مارول تئوری جدیدی را در مورد شخصیت ثور و تاثیر او در روند فیلم Avengers: Endgame منتشر کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

نامزدهای جوایز Critics Choice Awards معرفی شدند

نامزدهای بیست و چهارمین دوره جوایز انجمن منتقدان معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 آذر 1397

اعلام فراخوان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

فراخوان ارسال آثار به جشنواره فیلم فجر 97 منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب