Quantcast
لوکتو | امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی
ورود عضویت

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 22 آبان 1397
امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

اینطور که پیداست بازی محبوب Red Dead Redemption 2 ممکن است از حالت واقعیت مجازی پشتیبانی کند. و با این قابلیت شما می‌توانید دنیای عظیم بازی را درست جلو چشم‌هایتان ببینید و در آن گشت و گذار کنید.

همانطور که ممکن است بدانید، بسیاری از بازیکن‌ها در هفته‌های اخیر، کد‌های برنامه همراه بازی را مورد بررسی قرار داده‌اند و اطلاعات زیادی به دست آورده‌اند.

 

بعد از فاش شدن اطلاعات بخش آنلاین بازی، حالا نوبت به واقعیت مجازی و نسخه رایانه‌های شخصی رسیده است.

در اطلاعات تازه فاش شده، نسخه رایانه‌های شخصی بازی تایید شده است. اما در بین این اطلاعات اسم "Oculus" بسیار دیده شده است. لازم به ذکر است که اوکولوس یکی از محبوب ترین هدست‌های واقعیت مجازی است.

 

اما چرا باید در فایل‌های بازی نام اوکولوس را ببینیم؟ هنوز مشخص نیست، اما بهترین جواب برای چنین سوالی، این است که Rockstar در حال کار بر روی یک حالت واقعیت مجازی برای بازی است. اما در هر حال چه این اطلاعات درست باشند و چه غلط، هنوز هم برای پیشبینی و تصمیم گیری بسیار زود است.

 

اکثر ما فکر می‌کنیم که راک استار علاقه‌ای به فعالیت در بخش واقعیت مجازی ندارد. اما همانطور که می‌دانید، نسخه واقعیت مجازی بازی L.A Noire برای دستگاه واقعی مجازی HTC Vive عرضه شد. پس ممکن است چیزی مشابه را برای Red Dead Redemption 2 هم شاهد باشیم، اما اینبار بر روی دستگاه Oculus. اگر چنین اتفاقی در جریان باشد، امکان اضافه شدن پشتیبانی از حالت واقعیت مجازی به بازی اصلی کمی بعید است و احتمالا یک نسخه خاص از بازی برای واقعیت مجازی عرضه شود.

 

جالب است بدانید، اگر نسخه‌ای یا بخشی برای پشتیبانی از واقعیت مجازی در راه باشد، در را برای PlayStation VR هم باز خواهد کرد. چرا که در حال حاضر توجه چندانی به این هدست نمی‌شود و با عرضه چنین عنوانی برای این دستگاه، RDR2 VR می‌تواند موفقیت بزرگی برای PS VR باشد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب