Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 آبان 1397
بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان

بازی Red Dead Redemption 2 بعد از گذشت سه هفته، هنوز هم در صدر جدول پرفروش ترین بازی‌های انگلستان است و به نظر می‌رسد فعلا در جایگاهش ماندگار باشد.

 

با توجه به اینکه فروش تمامی بازی‌ها 53 درصد نسبت به هفته قبل افت داشته، Red Dead Redemption 2 هنوز هم 30 درصد فروش بازار را در دست دارد و این در حالیست که بازی 17 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است و این مقدار از کل فروش نسخه اول بازی در تمامی این سال‌ها بیشتر است. بازی Red Dead Redemption 2 در هفته اول انتشار 725 میلیون دلار فروش داشته و این یک رکورد جدید در صنعت بازی‌های رایانه‌ای به حساب می‌آید.

 

اما در این هفته بازی Marvel’s Spider-Man یک پله صعود کرد و از رده شش‌ام به پنجم بالا آمد. بازی‌های Mario Kart 8 Deluxe و LEGO DC Super-Villains هم توانسته‌اند خودشان را کمی بالا بکشند. این درحالیست که بازی‌های Assassin’s Creed Odyssey و LEGO Harry Potter Collection فروششان در این هفته دچار افت شده است. بازی‌های EA Sports UFC 3،  Splatoon 2،  Jurassic World: Evolution،  Mario Tennis Aces و Carnival Games هم برای اولین بار در لیست چهل عنوان پر فروش این هفته ظاهر شده‌اند.

ده عنوان پر فروش آخرین هفته در انگلستان:

 

1- RED DEAD REDEMPTION 2     

2- CALL OF DUTY: BLACK OPS 4    

3- FIFA 19

4- FORZA HORIZON 4            

5- MARVEL’S SPIDER-MAN

6- MARIO KART 8 DELUXE      

7- CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY

8- ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

9- LEGO HARRY POTTER COLLECTION

10- LEGO DC SUPER-VILLAINS


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

براساس گزارش هفتگی UK charts از فروش بازی‌ها، بازی Spider-Man، لیست پرفروش‌ترین‌های این هفته را ترک کرده و FIFA 19 شرکت الکترونیک آرتز همچون همیشه صدرنشین شد. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 14 آذر 1397

فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

بازی Red Dead Redemption 2 ماه فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و فروش باورنکردنی آن هنوز هم ادامه دارد. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 30 آبان 1397

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 به رکورد بیش‌ترین فروش در روز اول در میان بازی‌های شرکت Activision دست یافت. با لوکتو همراه باشید.

حسین غزالی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب