Quantcast
لوکتو | بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد
ورود عضویت

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 آبان 1397
بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

بعد از معرفی رسمی بازی Beyond Good and Evil 2 در رویداد E3 2017، توجهات بسیار زیادی به این عنوان مورد انتظار جلب شده است. با توجه به اینکه تمامی هواداران حدود ۱۰ سالی می‌شود که منتظر دنباله این سری هستند، نمایش بازی تقریباً به یک رویا تبدیل شده است. اما این رویا به زودی به حقیقت می‌پیوندد، چرا که ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی منتشر خواهد شد.

در مصاحبه EveryEye با گیوم برونیر (Guillaume Brunier)، تهیه کننده ارشد پروژه، وی اعلام کرد که به زودی و در تاریخ ۱۹ آذر ماه (۱۰ دسامبر) نمایشی از گیم‌پلی بازی منتشر خواهد شد و ما می‌توانیم به جای تماشا تریلر‌ها و انیمشن‌های کوتاه، تصاویر واقعی بیشتری از بازی را مشاهده کنیم.

از همین حالا می‌توان ماه دسامبر پر سر و صدایی را پیش بینی کرد، چرا که در تاریخ ۱۵ آذر ماه، مراسم The Game Awards برگزار خواهد شد. جایی که می‌توانیم در کنار جایزه‌های بزرگ برای بازی‌های بزرگ، نمایش‌هایی هم از عناوین جدید مشاهده کنیم. پس از این رویداد مهم، و حدود دو روز بعد، سونی کنفرانسی را به جای رویداد PlayStation Experience برگزار خواهد کرد و می‌توانیم منتظر یک یا چند عنوان جدید باشیم. بعد از هر دو رویداد نوبت به بازی Beyond Good and Evil 2 خواهد رسید و ماه دسامبر می‌تواند با یک نمایش خوب از گیم‌پلی بازی تکمیل شود.

در واقع اگر کمی بیشتر به این هماهنگی‌ها فکر کنیم، امکان مشاهده نمایش یا هرچیزی مربوط به بازی Beyond Good and Evil 2 در رویداد The Game Awards وجود دارد چرا که Ubisoft سال جدید کاریش را شروع خواهد کرد. حتی اگر تاریخ انتشار بازی باز هم نامشخص باقی بماند، اینکه در ماه آینده چه چیزی مشاهده می‌کنیم، باز هم هیجان انگیز خواهد بود. جالب است بدانید که نسخه آزمایشی بازی تایید شده و قبل از عرضه رسمی، شاهد یک نسخه بتا خواهیم بود.

اما سوال اصلی این است که در نمایش ماه آینده چه چیزی و البته چه شخصیت‌هایی را مشاهده خواهیم کرد. از همین حالا می‌دانیم که بازی Beyond Good and Evil 2 قطعاً شخصیت‌های جدیدی را اضافه و البته معرفی خواهد کرد و این در حالی است که شخصیت‌های قدیمی هم باز خواهند گشت و این اتفاق را در نمایش سال گذشته، با بازگشت جید (Jade) مشاهده کردیم. با حضور شخصیت‌های قدیمی و بازگشت Pey’j، شخصیت‌های جدید و پرداخت خوب، به نظر همه چیز طبق روال پیش خواهد رفت.

در حال حاضر تنها کاری که از دستمان بر می‌آید شمارش روز‌های باقی مانده تا ۱۹ آذر ماه است. هنوز نمی‌توان حدس زد که یوبیسافت چه چیزی را در این نمایش ارائه خواهد کرد و با توجه به اینکه بازی هیچگونه تاریخ انتشاری ندارد، به نظر می‌رسد بعد از نمایش باز هم باید تا انتشار بازی، مدت زیادی را صبر کنیم. اما حداقل به زودی یک تصور درست و دقیق از اینکه Beyond Good and Evil 2 چه چیزی خواهد بود، به دست خواهیم آورد.


برچسب ها: Beyond Good and Evil 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲

مراسم E3 2018: انتشار تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2

تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 خرداد 1397

بتا بازی Beyond Good and Evil 2 پایان سال آینده منتشر می شود

در نمایشگاه E3 امسال ما شاهد نمایشی از بازی Beyond Good and Evil 2 بودیم. اثری که سال پیش با تریلری سینمایی ما را بیش از بیش مشتاق خودش کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Beyond Good and Evil 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب