Quantcast
لوکتو | بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد
ورود عضویت

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 آبان 1397
بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

بعد از معرفی قهرمان جدید، شاهد این بودیم که Ashe و دستیارش B.O.B سریعاً در سرور‌های آزمایشی بازی قرار گرفتند. اما برخلاف روال معمول، این بار حالت آزمایشی فقط چند روزی زمان برد و حالا با‌ آپدیت جدید بازی، شاهد اضافه شدن اَش به بازی هستیم. این آپدیت در حال حاضر برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی فعال است و می‌توانید آن را دانلود کنید.

اما همانطور که می‌دانید، بروزرسانی ۱٬۳۰ بازی، از تمامی آپدیت‌های بازی Overwatch تا به حال، حجم بیشتری دارد و دلیل این حجم بالا تغییرات اساسی در گیم‌پلی چندین شخصیت و البته برطرف کردن باگ‌ها و مشکلات اساسی است.

با نگاهی کوتاه به اَش، می‌توانید متوجه شوید که قهرمان جدید بازی یک گاوچران مدرن است و همانطور که قبلا اشاره کردیم، در دسته Damage قرار دارد. سلاح‌هایی که این قهرمان با خود حمل می‌کند، یک اسلحه لوله بلند، یک شات‌گان کمری دو لول و تعداد زیادی دینامیت است. اما جالب ترین بخش در گیم‌پلی اَش، آلتیمیت جذاب او، یعنی B.O.B خواهد بود، که به همراه اَش در آخرین انیمیشن کوتاه بازی معرفی شد.

اما مثل همیشه اینبار هم شاهد تغییرات اساسی در گیم‌پلی و قابلیت‌های بسیاری از قهرمان‌های بازی هستیم. همانطور که سازندگان بازی اعلام کردند، در این بروزرسانی جدید، شاهد افزایش قدرت قهرمان‌های Mercy، Reaper، Symmetra و Roadhog هستیم. در بین این تغییرات، قابلیت آلتیمیت Mercy و Symmetra با سرعت بیشتری پر خواهد شد و اسلحه Reaper هم برد بیشتری خواهد داشت. اما تغییرات برای Roadhog کمی بیشتر بوده است:

رودهاگ در این آپدیت دچار تغییرات زیادی شده است. یکی از مهم‌ترین مشکلات بازیکن‌ها در بازی با این قهرمان، قلاب معروف او بوده است. قبل از بروزرسانی شاهد این بودیم که با پرتاب قلاب به سمت دشمن،‌ آن‌ها به سرعت به سمت شما کشیده می‌شدند و بازیکن زمان‌ کافی برای شلیک را نداشت. حالا با آپدیت جدید این مشکل بر طرف شده است و بعد از گرفتن دشمنان با قلاب، آن‌ها مدت زمان بیشتری را معلق سپری می‌کنند و شما زمان بیشتری برای تمرکز کردن خواهید داشت. اما یکی دیگر از مشکلات قلاب رودهاگ، کول‌دان آن بوده است. اگر خوب یادتان باشید کول‌دان قلاب بعد از استفاده از آن شروع به کم شدن می‌کرد، اما حالا با آپدیت جدید شاهد این هستیم که به محض استفاده از قلاب، کول‌دان شروع به کم شدن خواهد کرد.


برچسب ها: Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاریخ مراسم TGA 2017 مشخص شد

جزئیاتی از مراسم The Game Awards 2017 اعلام شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 19 آبان 1396

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Overwatch
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب