Quantcast
لوکتو | چهره ها ۱ - استن لی
ورود عضویت

چهره ها ۱ - استن لی

توسط حامد افرومند در تاریخ 24 آبان 1397
چهره ها ۱ - استن لی

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. برنامه چهره‌ها، یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن به چهره‌های مطرح صنعت سرگرمی می‌پردازیم. 

استن لی به‌تازگی در سن ۹۵ سالگی درگذشت. وی یکی از مطرح‌ترین چهره‌های دنیای کامیک‌بوک بود و شخصیت‌های بسیار زیادی را خلق کرد. از بین این شخصیت‌ها می‌توان به مرد عنکبوتی (Spider Man)، کاپیتان آمریکا (Captain America)، هالک (Hulk) و ... اشاره کرد. او با حضور در مدیاهای مختلف مثل فیلم‌های سینمایی و بازی‌های مرتبط با شخصیت‌های ابرقهرمانی مارول، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و محبوبیت بالاتری به‌دست آورد. در اولین قسمت چهره‌ها، در مورد استن لی صحبت کردیم و مروری بر جملات تاثیرگذار مخاطبان داشتیم. در این قسمت با عماد عامری، حامد افرومند، سجاد سعیدی و رامتین کاظمی همراه شوید. شما می‌توانید پادکست چهره ۱ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود چهره ۱ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #RadioLooketo در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید.


برچسب ها: Stan Lee - چهره ها

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب