Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 24 آبان 1397
چالش‌های هفته هشتم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.
شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

Photo

چالش‌های همگانی:

Stage 1: Visit Lonely Lodge and Retail Row in a single match (2) – مجموع: دو ستاره – (برای حل این چالش باید در یک بازی تک نفره از دو منطقه Lonely Lodge و Retail Row دیدن کنید.)

Dance with a fish trophy at different named locations (7) – پنج ستاره – (این هفته چالش رقص دیگری برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. ما در ادامه مناطقی که باید برای رقص به آن‌جا ها مراجعه کنید مشخص کرده‌ایم.)

Six Shooter or Heavy Assault Rifle eliminations (2) – ۱۰ ستاره – (با دو مدل تفنگ Sic Shooter یا Heavy Assault Rifle دو نفر را بکشید.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

Get a score of 3 on different Clay Pigeon Shooters (3) – پنج ستاره – (سیبل‌های هدف در مناطقع مختلفی در بازی قرار گرفته‌ شده است. شما باید به سه نطقه متفاوت بروید و با شلیک بر آن‌ها امتیاز بگیرید. در ادامه مناطقع دقیق این چالش را نیز قرار داده‌ایم.)

Get trick points in a vehicle (250,000) – پنج ستاره – (شما باید با استفاده از وسایل نقلیه در بازی، ۲۵۰ هزار واحد امتیاز از طریق حرکات مختلف بدست بیاورید.)

Visit different named locations in a match (4) – ۱۰ ستاره – (در این چالش باید تنها در یک بازی، به چهار نقطه مختلف سر بزنید.)

Stage 1: Use grappling hook (1) – سه ستاره – (باید از Grappler  استفاده کنید.)

این هفته ما شاهد چالش‌های متنوع و جذابی هستیم که  نیاز به راهنمایی دارد. در ادامه راهنمایی‌های موردنیاز را گردآوری کرده‌ایم.

Dance with a fish trophy at different named locations

Photo

این هفته، نقشه بازی میزبان نقاطی است که با ماهی‌هایی تزئین شده است. شما باید در کنار این ماهی‌ها به رقص بپردازید. در ادامه روی نقشه، مناطقی که می‌توانید این ماهی‌ها را پیدا کنید؛ مشخص کرده‌ایم.

Get a score of 3 on different Clay Pigeon Shooters

Photo

ما در فصل ششم شاهد مکان‌هایی بودیم که در آن‌جاها می‌توانستید به تمرین تیراندازی بپردازیم. حال در این هفته، باید به هفت مکان مختلف بروید و از این سیبل‌ها حداقل یک امتیاز از سه امتیاز را بدست بیاورید. در بالا مکان دقیق برای پیدا کردن سیبل‌ها را مشخص کرده‌ایم.

ستاره نهایی؟

Photo

در انتها بعد از انجام تمام چالش‌ها، باید ستاره نهایی را نیز بدست آورید. ستاره نهایی این هفته در منطقه Flush Factory قرار دارد. مکان دقیق این ستاره را در بالا مشخص کرده‌ایم.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب