Quantcast
لوکتو | شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت
ورود عضویت

شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت

توسط حسام افرومند در تاریخ 25 آبان 1397
شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت

مدت زیادی است که مراسم Electronic Entertainment Expo به یکی از اتفاق‌های مهم صنعت گیم تبدیل شده و در آن سازندگان و ناشرهای بازی‌های گوناگون سعی می‌کنند با حضور در این رویداد، توجهات را به خود جلب کنند. قطعا یکی از این شرکت‌ها که با عملکرد و کنفرانس‌های خودش باعث جذابیت هرچه بیشتر E3 شده بود، شرکت سونی بود که امروز در خبری عجیب اعلام شد که در E3 2019 حضور نخواهد داشت.
سونی در بیانیه‌ای به Game Informer گفته که با تکامل صنعت، این شرکت هم به دنبال خلق فرصت‌هایی برای مشارکت در جامعه گیم است. سونی در ادامه افزوده که طرفدارهای پلی‌استیشن، یک دنیا برایش ارزش دارند و این شرکت همیشه به دنبال نوآوری، متفاوت فکر کردن و آزمایش روش‌های تازه‌ای هست تا گیمرها را خوشحال کند و در نتیجه در E3 2019 شرکت نخواهد کرد. البته سونی در پایان از وجود برنامه‌های تازه‌ای در سال ۲۰۱۹ خبر داد که برای اشتراک آن‌ها با طرفدارها بی صبرانه منتطر است.
با اینکه این برای اولین‌بار بود که سونی از عدم حضور خود در E3 خبر داد، اما در سال جاری، این برای بار نخست نیست که سونی از عدم حضور خود در یک رویداد مهم خبر می‌دهد. پیش از این و در مهر ماه رئیس بخش سرگرمی‌های سونی، شان لیدن (Shawn Layden) از برگزار نشدن رویداد این شرکت یعنی PlayStation Experience خبر داده بود.
نظر شما چیست؟ آیا E3 2019 می‌تواند همانند سال‌های گذشته هیجان‌انگیز باشد؟


برچسب ها: Sony - سونی - E3 2019

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب