Quantcast
لوکتو | چگونه خون آشام موجود در بازی Read Dead Redemption 2 را پیدا کنیم؟
ورود عضویت

چگونه خون آشام موجود در بازی Read Dead Redemption 2 را پیدا کنیم؟

توسط حسین غزالی در تاریخ 25 آبان 1397
چگونه خون آشام موجود در بازی Read Dead Redemption 2 را پیدا کنیم؟

بازی تازه منتشر شده راک‌استار یعنی بازی Read Dead Redemption 2، علاوه بر استقبال فوق‌العاده، صاحب کلی نکات مخفی جذاب است که هرکدامشان یک داستان نانوشته دارند. اما یکی از تخم‌مرغ‌های ترسناکی که قرار است امروز بشکنیم، مربوط می‌شود به خون‌آشامی که می‌توان در بازی یافت!
برای یافتن این غول خونی، ابتدا باید در منطقه Saint Denis، پنج دیوارنویسی یا گرافیتی پیدا کنید. که هر کدام نشانه‌هایی برای رسیدن به او هستند. به‌نظر می‌رسد که خون‌آشام ما در دزدی هموگلوبین و بزهکاری هم مهارت‌های زیادی دارد! چراکه اثرات او تمام شهر را گرفته‌اند. اولین دیوارنویسی که شما را به سمت مقصد هدایت می‌کند، در عرض خیابانی در شمالی‌ترین نقطه شهر، در نزدیکی یک سالن بزرگ است. که در شمالی‌ترین گوشه ساختمان نیز یافت می‌شود.

Photo
پس از آن، دیوارنویسی بعدی را در جنوب منطقه Saint Denis، خواهید یافت. جایی که روی یک مسیر تونل مانند، نوشته: «فروشگاه Saint Denis روزانه باز است» در سمت راست این تونل، یک دروازه فلزی وجود دارد. اگر به داخل آن، سپس به سمت چپ بروید، دقیقا این دیوارنویس را مشاهده می‌کنید!

Photo
در ادامه، دیوارنویسی بعدی را می‌توانید در منطقه مربوط به Gunsmith مشاهده کنید. تقریباً در مرکز شهر (به تصویر مراجعه شود). برای رسیدن به دیوارنویسی، شما باید تمام مسیر پشت و داخل دروازه‌های آهنی را در کوچه‌ها بررسی کنید.

Photo
در جنوب منطقه Gunsmith، یک دیوارنویسی دیگر اما سخت‌تر از قبلی وجود دارد که باید آن را بیابید. در اینجا باز هم باید به تصویر دقت شود. به سمت جنوب مسیر و کوچه‌ها بروید تا به خانه‌های Gunsmith برسید. می‌بینید که در سمت راست شما یک تونل وجود دارد. روی آن نوشته: « Liu Hsiang Electric Work». به درون تونل بروید و به سمت چپ و پایین پله‌ها قدم بردارید. به سمت پایین که بروید، با یک حیاط و فضای باز مواجه می‌شوید که دیوارنویسی آن منطقه، دقیقاً درپشت دیوار آجری سمت راست پنهان شده است!

Photo
و بالاخره،  رسیدیم به آخرین دیوارنویسی موجود در شهر! این دیوارنویسی را می‌توانید در پشت فروشگاه اصلی در قسمت شرقی شهر پیدا کنید. سعی کنید که بخش بیشتر ساختمان را پشت سر بگذارید و به سمت دیوار سمت شرق بروید که رو به روی رودخانه قرار گرفته است. چیزی که به دنبالش هستید در بخش جنوبی دیوار قرار دارد! در آن‌جا می‌توانید آخرین کلید این گنجینه را پیدا کنید.
Photo
 

با خون‌آشام مبارزه کنید!

Photo
در واقع، ما نمی‌خواهیم که بیش از حد در این باره به شما اطلاعات داده باشیم. اما همانطور که می‌دانید، تنها زمانی قادر به مبارزه با غول خونین داستان هستید، که طبق معمول در میانه شب به سراغش بروید! پس به سمت منطقه x بروید و به سمت مقصد بدوید. پس از اتفاقاتی که از توضیح دادن آن خودداری می‌کنیم، بالاخره مزد این همه تلاش را خواهید گرفت: یک اسلحه گران‌بها!

Photo

 

شما می‌توانید در مطلبی دیگر از بازی Read Dead Redemption 2 راه و روش سریع پولدار شدن در این بازی را هم بخوانید.


برچسب ها: Read Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب