Quantcast
لوکتو | دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد
ورود عضویت

دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 26 آبان 1397
دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد

بدون هیچ شکی استودیو Supermassive Games یکی از بهترین سازندگان در ژانر وحشت است و بازی Until Dawn مطرحترین محصول آنها است که در سال ۲۰۱۵ تولید به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد با این حال تا به امروز هیچ صحبتی در مورد دنباله این عنوان به گوش نرسیده است و طرفداران همواره منتظر انتشار جزییاتی از بازی دیگری از این فرنچایز بودهاند.

همانطور که ممکن است بدانید، این استودیو بازیسازی با ساخت عناوین انحصاری مختلف سابقه همکاری با کمپانی سونی را داشته است اما آخرین محصول آنها یعنی بازی در حال ساخت The Dark Pictures: Man of Medan یک عنوان مولتی پلتفرم است و به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه نخواهد شد و نبود جزییاتی در مورد دنباله بازی Until Dawn، بسیاری از طرفداران را به این فکر وا داشته که شاید رابطه و همکاری سوپرماسیو گیمز و سونی به پایان رسیده است. حال به دنبال این صحبتها و شایعات، پیت ساموئلز (Pete Samuels) مدیر Supermassive Games در گفت و گو با وبسایت 4PDA اعلام کرد که این استودیو در حال ساخت چندین عنوان انحصاری برای این کنسول است:

» خب رابطه ما با سونی همچنان عالی است. ما در حال کار کردن روی چندین عنوان اعلام نشده و انحصاری برای پلی استیشن هستیم که نمیتوانم جزییاتی از آن را منتشر کنم. من واقعا میخواستم که کارمان را به طیف گستردهای از مخاطبین ارائه کنم اما امکان آن وجود ندارد. با این وجود بازی The Dark Pictures باید روی چندین پلتفرم عرضه شود.»

پس از تولید بازی Until Dawn در آگوست ۲۰۱۵، استودیو سوپرماسیو گیمز پنج عنوان انحصاری اعم از Until Dawn: Rush of Blood، Trumble VR، Hidden Agenda، The Inpatient و Bravo Team را برای پلی استیشن VR نیز عرضه کرده است و با توجه به صحبتهای ساموئلز باید این مسئله را در نظر گرفت که یک یا تعدادی از این پروژههای معرفی نشده برای VR هستند و یا ممکن است همه آنها انحصاری برای این کنسول باشند. با این حال باید این احتمال را در نظر بگیریم که شاید یکی از این عناوین دنباله بازی Until Dawn باشد و با یک تجربه فوق العاده دیگر رو به رو شویم.


برچسب ها: Until Dawn

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2

رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2 می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 13 آذر 1397

انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 16 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب