Quantcast
لوکتو | تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست
ورود عضویت

تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 27 آبان 1397
تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست

آخرین باری که تیلدا سویینتون (Tilda Swinton) و وس اندرسون (Wes Anderson) با یکدیگر همکاری کردند، به انیمیشن Isle of Dogs برمیگردد و حال طبق اخبار منتشر شده به نظر میرسد که این بازیگر برنده جایزه اسکار به پروژه بدون عنوان جدید و موزیکال فرانسوی زبان اندروسن پیوسته است که درست پس از اتفاقات جنگ جهانی دوم جریان دارد. سویینتون سابقه بازی در دیگر آثار اندرسون نظیر The Grand Budapest Hotel و Moonrise Kingdom را نیز دارد.

 

به گزارش وبسایت Charante Libre که اخیرا نیز جزییات اندکی از این پروژه ناشناش منتشر کرده بود، تیلدا سویینتون رسما قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده است اما هنوز باید منتظر انتشار خبر رسمی این موضوع از جانب استودیو سازنده باشیم. مراحل تولید این فیلم احتمالا به زودی در کشور فرانسه آغاز می‌شود و فوریه ۲۰۲۰ زمان اکران این فیلم خواهد بود. علاوه بر سویینتون، گفته میشود که برد پیت (Brad Pitt)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و لیا سیدو (Lea Seydoux) دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود با این حال حضور هیچ یک تا به امروز تایید نشده است.

 

علاوه بر سویینتون، پورتمن با بازی در فیلم The Darjeeling Limited و دنباله کوتاه آن یعنی Hotel Chevalier با وس اندرسون همکاریای را داشته و لیا سیدو نیز در جمع بازیگران فیلم The Grand Budapest Hotel حضور داشته است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کوین هارت مجری مراسم جوایز اسکار شد

فقط چند ماهی تا برگزاری 91 امین مراسم اسکار باقی مانده است و این بار کوین هارت دوست داشتنی اجرای این مراسم بزرگ را به عهده خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397

دلیل مرگ استن لی مشخص شد

دلیل اصلی مرگ استن لی خالق بسیاری از شخصیت‌های مارول مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 11 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب