Quantcast
لوکتو | تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست
ورود عضویت

تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 27 آبان 1397
تیلدا سویینتون به فیلم جدید وس اندرسون پیوست

آخرین باری که تیلدا سویینتون (Tilda Swinton) و وس اندرسون (Wes Anderson) با یکدیگر همکاری کردند، به انیمیشن Isle of Dogs برمیگردد و حال طبق اخبار منتشر شده به نظر میرسد که این بازیگر برنده جایزه اسکار به پروژه بدون عنوان جدید و موزیکال فرانسوی زبان اندروسن پیوسته است که درست پس از اتفاقات جنگ جهانی دوم جریان دارد. سویینتون سابقه بازی در دیگر آثار اندرسون نظیر The Grand Budapest Hotel و Moonrise Kingdom را نیز دارد.

 

به گزارش وبسایت Charante Libre که اخیرا نیز جزییات اندکی از این پروژه ناشناش منتشر کرده بود، تیلدا سویینتون رسما قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده است اما هنوز باید منتظر انتشار خبر رسمی این موضوع از جانب استودیو سازنده باشیم. مراحل تولید این فیلم احتمالا به زودی در کشور فرانسه آغاز می‌شود و فوریه ۲۰۲۰ زمان اکران این فیلم خواهد بود. علاوه بر سویینتون، گفته میشود که برد پیت (Brad Pitt)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و لیا سیدو (Lea Seydoux) دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود با این حال حضور هیچ یک تا به امروز تایید نشده است.

 

علاوه بر سویینتون، پورتمن با بازی در فیلم The Darjeeling Limited و دنباله کوتاه آن یعنی Hotel Chevalier با وس اندرسون همکاریای را داشته و لیا سیدو نیز در جمع بازیگران فیلم The Grand Budapest Hotel حضور داشته است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب