Quantcast
لوکتو | توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد
ورود عضویت

توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 30 آبان 1397
توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد

در تاریخ 21 سپتامبر 2018 استودیوی بازی سازی Telltale سازنده آثاری همچون سری The Walking Dead، Game of Thrones، The Wolf Among Us و Tales from the Borderlands به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد که به دنبال انتشار این خبر، سرنوشت برخی از پروژههای در دست توسعه این استودیو نیز به صورت مجهول باقی ماند اما زمان زیادی نگذشت و رابرت کرکمن (Robert Kirkman) مدیر عامل کمپانی اسکای باند اینترتینمنت از اتمام ساخت فصل پایانی بازی The Walking Dead خبر داد و افزود که این کمپانی برنامههایی را برای ساخت و انتشار این عنوان به همراه برخی از کارکنان با استعداد و از کار برکنار شدهی استودیوی Telltale دارد. حال امروز اسکای باند اینترتینمنت در وبسایت رسمی خود جزییات جدیدی را از این پروژه منتشر و اعلام کرده است که ساخت این بازی همچنان در حال انجام است.

 

«کارهای بسیار زیادی چه از نظر منطقی و چه از نظر قانونی باید انجام میشده است تا ما به اینجا برسیم و برای انجام کار واقعی آستینها خود را بالا بزنیم. ما برای اطلاع دادن این موضوع به شما که بسیاری از اعضای تیم با استعداد و پرشور Telltale که مشغول کار برروی این بازی بودند، هم اکنون نیز برای توسعه و ساخت این عنوان در تلاش هستند؛ هیجان زدهایم.»

 

طبق اعلام کمپانی زمان انتشار دو اپیزود نهایی بازی The Walking Dead در آینده نزدیک اعلام خواهد شد و این اطمینان را دادند که آن دسته از افرادی که پیش از تعطیلی استودیوی Telltale این اپیزودها را خریداری کردهاند، دیگر نیازی به خرید مجدد آنها نخواهند داشت. مطمئنا انتشار بیانیه رسمی در مورد تکمیل روند ساخت فصل پایانی این بازی خبر خوشحال کنندهای برای تمامی بازیکنها محسوب میشود با این حال همچنان باید برای اخبار تکمیلی منتظر بمانیم.


برچسب ها: The Walking Dead

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

بروزرسانی ۶٬۲۰ پلی استیشن 4 منتشر شد

امروز آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منشر شد و این آپدیت مثل همیشه مشکلات عمومی را برطرف کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب