Quantcast
لوکتو | توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد
ورود عضویت

توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 30 آبان 1397
توسعه فصل آخر بازی The Walking Dead به استودیو دیگری واگذار شد

در تاریخ 21 سپتامبر 2018 استودیوی بازی سازی Telltale سازنده آثاری همچون سری The Walking Dead، Game of Thrones، The Wolf Among Us و Tales from the Borderlands به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد که به دنبال انتشار این خبر، سرنوشت برخی از پروژههای در دست توسعه این استودیو نیز به صورت مجهول باقی ماند اما زمان زیادی نگذشت و رابرت کرکمن (Robert Kirkman) مدیر عامل کمپانی اسکای باند اینترتینمنت از اتمام ساخت فصل پایانی بازی The Walking Dead خبر داد و افزود که این کمپانی برنامههایی را برای ساخت و انتشار این عنوان به همراه برخی از کارکنان با استعداد و از کار برکنار شدهی استودیوی Telltale دارد. حال امروز اسکای باند اینترتینمنت در وبسایت رسمی خود جزییات جدیدی را از این پروژه منتشر و اعلام کرده است که ساخت این بازی همچنان در حال انجام است.

 

«کارهای بسیار زیادی چه از نظر منطقی و چه از نظر قانونی باید انجام میشده است تا ما به اینجا برسیم و برای انجام کار واقعی آستینها خود را بالا بزنیم. ما برای اطلاع دادن این موضوع به شما که بسیاری از اعضای تیم با استعداد و پرشور Telltale که مشغول کار برروی این بازی بودند، هم اکنون نیز برای توسعه و ساخت این عنوان در تلاش هستند؛ هیجان زدهایم.»

 

طبق اعلام کمپانی زمان انتشار دو اپیزود نهایی بازی The Walking Dead در آینده نزدیک اعلام خواهد شد و این اطمینان را دادند که آن دسته از افرادی که پیش از تعطیلی استودیوی Telltale این اپیزودها را خریداری کردهاند، دیگر نیازی به خرید مجدد آنها نخواهند داشت. مطمئنا انتشار بیانیه رسمی در مورد تکمیل روند ساخت فصل پایانی این بازی خبر خوشحال کنندهای برای تمامی بازیکنها محسوب میشود با این حال همچنان باید برای اخبار تکمیلی منتظر بمانیم.


برچسب ها: The Walking Dead

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب