Quantcast
لوکتو | نسخه بتا بازی Dreams امسال منتشر خواهد شد
ورود عضویت

نسخه بتا بازی Dreams امسال منتشر خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 30 آبان 1397
نسخه بتا بازی Dreams امسال منتشر خواهد شد

نسخه آزمایشی که مدت‌هاست منتظرش هستیم، تاریخ نسخه بتا بازی Dreams که اخیراً برای اواخر سال 2018 برنامه ریزی شده بود، تغییر نخواهد کرد.

 

اگر یادتان باشد اوایل نسل هشتم بود که مدیا مولکول از عنوان Dreams رونمایی کرد و بعد از دست پنچه نرم کردن با مشکلات و مکانیک‌ها، به تازگی متوجه شدیم که قرار است نسخه آزمایش بازی را قبل از پایان سال 2018 مشاهده کنیم. بعد از این خبر، دیگر چیزی از استودیو، مبنی بر عرضه نسخه بتا نشنیدیم و تقریباً اکثر هواداران بازی، فکر می‌کردند که باز هم با تاخیر مواجه خواهیم شد. البته این تفکر کاملا منطقی است چرا که اولین  خبرهای منتشر شده از نسخه بتا بازی به سال 2016 بازمی‌گردد. و حالا با دو سال تاخیر باز هم ممکن بود که نسخه آزمایشی به تعویق بی‌افتد.

 

اما حالا شاهد این هستیم که در یکی از وبسایت‌های وابسته به استودیو، آن‌ها اعلام کرده‌اند که زمان عرضه نسخه آزمایش تغییر نکرده است و هنوز هم قرار است قبل از پایان سال منتشر شود. اتفاق دیگری که در این وبسایت رخ داد، مشخص شدن زمان انتشار پخش زنده نمایش ساخت دنیای جدید توسط یکی از اعضای مدیا مولکول بود. مشخص شد که این نمایش در تاریخ 7 آذر ماه پخش خواهد شد و در نسخه آزمایشی بازی می‌توانیم به دنیایی که در ویدئو ساخته می‌شود سر بزنیم.

 

اما این را هم بدانید که مدیا مولکول اعلام کرده است در نمایش زنده تاریخ انتشار نسخه بتا را مشخص نخواهند کرد. اما با توجه به اینکه زمان زیادی تا پایان سال میلادی نمانده است، برای نسخه بتا نیاز به صبر زیاد نخواهیم داشت. یادتان نرود که چیزی تا مراسم The Game Awards نمانده است و ممکن است در این رویداد اخبار مهمی از عنوان جاه‌طلبانه مدیا مولکول بشنویم.

 

بازی Dreams قرار است در زمانی نامشخص در سال 2019، به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شود.

 

به زودی اخبار جدیدی از این عنوان جذاب منتشر خواهد شد. می‌توانید اخبار این بازی را از طریق لوکتو دنبال کنید.


برچسب ها: Dreams

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Anthem پیش از انتشار دو دمو خواهد داشت

استودیو BioWare در مراسم The Game Awards 2018 حضور پیدا کرد و گذشته از نمایش تریلر جدید از بازی ،Anthem جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داد که یکی از آن‌ها تعداد دموها بازی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 18 آذر 1397

دست آوردهایتان در Red Dead Online پس از beta از بین نخواهد رفت

حدود یک هفته از انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بسیاری از بازیکن‌ها نگران از بین رفتن دست‌آورد‌هایشان هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2

رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2 می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 13 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب