Quantcast
لوکتو | فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی
ورود عضویت

فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 30 آبان 1397
فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

به تازگی اطلاعات جدیدی از مقدار فروش بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است که خبر از فروش سه برابر بازی نسبت به کل فروش نسخه اول می‌دهد. و جالب اینجاست که این آمار فقط مختص به 9 روز اول عرضه بازی می‌شود. به این معنی که بازی در 9 روز ابتدایی عرضه، سه برابر فروش کلی Red Dead Redemption، فروش داشته است.

 

بازی Red Dead Redemption در ماه می سال 2010 عرضه شد و در ماه اول، عنوان پرفروش ترین بازی ماه را ازآن خود کرد. بازی با فروش 1.5 میلیون نسخه در ماه اول توانست چند برابر بیشتر از فروش کلی بازی Red Dead Revolver، اولین نسخه از فرانچایز ، فروش داشته باشد. و حالا با شماره دوم از بازی شاهد تکرار این روند هستیم.

 

حالا در اولین هفته از فروش بازی Red Dead Redemption 2 در ماه نوامبر، شاهد فروش 17 میلیون نسخه‌ای بازی هستیم، (البته این رقم مختص فروش بازی به خرده فروشی‌ها می‌شود.)

با این موفقیت باورنکردنی، بازی Red Dead Redemption 2 در اولین آخر هفته، به بزرگترین و پرفروش ترین کالا در بین تمامی کلا‌های تولید شده با موضوع سرگرمی، تبدیل شد. فروش 725 میلیون دلاری بازی فقط در 3 روز واقعا حیرت‌انگیز است.

 

حالا با این وضعیت، Take Two اعلام کرده است که بازی در هشت روز اول بیشتر از هشت سال ابتدایی نسخه اول، فروش داشته است.

با توجه به آمار ارائه شده توسط NPD، بازی Red Dead Redemption 2 در ماه اکتبر و در سال 2018 پر فروش ترین بازی شده است.

 

حالا با فروش فوق‌العاده و ازطرف دیگری موفقیت و نمرات حیرت انگیز بازی، بهتر است صحبت‌های مدیرعامل Take Two را به یاد بیاوریم که در مصاحبه‌ای گفته بود انتظار فروش بیشتر بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به GTA V را نداریم.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

براساس گزارش هفتگی UK charts از فروش بازی‌ها، بازی Spider-Man، لیست پرفروش‌ترین‌های این هفته را ترک کرده و FIFA 19 شرکت الکترونیک آرتز همچون همیشه صدرنشین شد. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 14 آذر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان

بازی Red Dead Redemption 2 برای هفته سوم هنوز هم در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین در انگلستان است و برای سومین هفته Call of Duty: Black Ops 4 را شکست داده است.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 به رکورد بیش‌ترین فروش در روز اول در میان بازی‌های شرکت Activision دست یافت. با لوکتو همراه باشید.

حسین غزالی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب