Quantcast
لوکتو | ترند صوتی ۱ - پیش بینی برندگان مراسم TGA 2018
ورود عضویت

ترند صوتی ۱ - پیش بینی برندگان مراسم TGA 2018

توسط حامد افرومند در تاریخ 30 آبان 1397
ترند صوتی ۱ - پیش بینی برندگان مراسم TGA 2018

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. ترند صوتی یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن به بحث در رابطه با موضوعات داغ روز می‌پردازیم.

با توجه به نزدیک شدن به مراسم The Game Awards 2018 یا همان TGA 2018، در این قسمت برندگان این مراسم را پیش بینی کرده‌ایم. با رامتین کاظمی، حسام افرومند و حامد افرومند همراه شوید. شما می‌توانید پادکست ترند صوتی ۱ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود ترند صوتی ۱ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #رادیولوکتو در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب