Quantcast
لوکتو | بسته گسترش دهنده Civilization 6 سال آینده منتشر خواهد شد
ورود عضویت

بسته گسترش دهنده Civilization 6 سال آینده منتشر خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آذر 1397
بسته گسترش دهنده Civilization 6 سال آینده منتشر خواهد شد

استودیو Firaxis رسماً از دومین محتوای گسترش دهنده بازی Civilization 6 رونمایی کرد. این بسته با نام Gathering Storm معرفی شده است و قرار است محتویات جذاب و جدیدی مثل عناصر جدید تاثیر گذار بر سبک بازی، کنگره جهانی، انرژی برتری و قدرت و چند محتوای جدید دیگر را به بازی اضافه کند. این بسته در تاریخ 25 بهمن ماه (14 فوریه 2019) به طور رسمی منتشر خواهد شد و با قیمت 40 دلار به فروش خواهد رسید. در رونمایی از DLC جدید، خبری از نقشه‌های استودیو برای پلتفرم‌های موبایل و یا سوئیچ شنیده نشد.

 

با افزوده شدن این بسته به بازی، وضعیت‌ آب و هوایی و عناصری که به بازیکن قدرت می‌دهند مدام تغییر می‌کنند و در مواقعی شما مجبورید که انتخاب‌های بزرگی را انجام دهید که بعضی از این تصمیم‌ گیری‌ها می‌تواند بر روی اکوسیستم منطقه و سرنوشت سیاره تاثیرگذار باشد. با این بسته شاهد وقوع بلایای طبیعی در بازی هستیم و این اتفاقات هم می‌تواند به ضررتان باشند و هم در مواقعی برایتان مفید واقع شوند. شما می‌توانید به کمک تکنولوژی جدید، پروژه‌های مهندسی بزرگ را انجام دهید و مکان‌ها یا تجهیزات خاص بسازید و نقشه‌های بزرگتان را با کنگره جهانی در میان بگذارید تا از طرف همه مورد حمایت قرار بگیرید. اما این‌ها تمام محتویات جدید بازی نیستند، چرا که بسته الحاقی Gathering Storm هشت تمدن و نه رهبر جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. هفت بنای جدید و بزرگ به علاوه چندین ساختمان نو و مناطق کاملا جدید.

 

در بین این بلایای طبیعی، می‌توان به فوران کردن آتفشنان‌ها، انواع طوفان‌ها و وقوع بهمن، تغییرات ناگهانی آب و هوا، سیل و خشکسالی اشاره کرد. منابع مهم و استراتژیک شما، برای تامین برق از بین خواهند رفت،‌اما به مرور زمان می‌توانید سوخت‌های فسیلی را با منابع تجدید پذیر جایگزین کنید، اما در صورت انتخاب چنین روندی برای حکومتتان، تاثیر فراوانی بر روی دمای منطقه خواهید گذاشت، مثل ذوب شدن یخ‌های قطب و بالا آمدن سطح دریا‌ها.

 

اما برای مقابله با خطرات طبیعی، ابزار‌ها جدید در اختیار خواهید داشت. ابزار‌هایی از قبیل کانال‌های آبی، سد‌ها، تونل‌های مختلف و راه آهن برای حرکت سریع و دور زدن ارتفاعات. با این بسته جدید، می‌توانید شهر‌هایتان را به کمک سد‌های آبی از خطر سیل زدگی نجات دهید، شهر را وسعت ببخشید و یا با برقراری اتحاد با حکومت‌های محلی از روش صلح آمیز بازی را به پایان برسانید. می‌توانید به کمک تیپلماسی قدرتمندتان چندین کشور را تحریم کنید و به راحتی، به ابرقدرت جهان تبدیل شوید.

 

در ادامه می‌توان به اضافه شدن یک عصر جدید به بازی اشاره کرد. عصری که بر بخش تکنولوژی و تمدن اضافه می‌شود و مستقیما بر روی تاثیرات محیط بر زندگی مردم تمرکز دارد.

 

اضافه شدن هر 9 رهبر جدید، قابلیت‌های خاص و سربازان خاص خود را برای هر تمدن، به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه می‌توان به اضافه شدن  چندین بنا جدید، بهبود و ارتقا نمودار‌‌های درختی، دو منطقه تازه، و یک فرماندار جدید. 18 گروه سربازان خاص، 9 بنای خاص جدید، 5 منطقه کاملا نو و 9 تلنولوژی تازه اشاره کرد.

 

اما جالب ترین بخش محتویات جدید بازی Civilization 6، سناریو‌های جدید بازی هستند. سناریو اول با نام The Black Death (طاعون) که شما را در اروپا یا یکی از کشور‌های آسیا غربی قرار می‌دهد، و شما باید تلاش کنید تا مردم از این دوره وحشتناک جان سالم به در ببرند. سناریو دوم با نام War Machine معرفی شده است و دارای چند بخش متفاوت است. در این سناریو،‌شما در نقش آلمان یا فرانسه قرار خواهید گرفت و باید در رویداد جنگ جهانی اول، بازی کنید. این محتویات جدید به همراه تغییراتی اساسی در بخش Espionage به بازی اضافه خواهند شد،‌ آپدیتی که پیروزی از طریق تمدن و علم را بهبود می‌بخشد.

 

این تغییرات جدید کاملا نو هستند و روند سابق بازی را کمی تغییر خواهند داد. اما بازی Civilization 6 با تمام بدی‌ها و خوبی‌هایش همیشه جذاب بوده و تا به حال روند رو به جلو بازی همیشه مخاطب را جذب کرده است و حالا، قطعا با بسته Gathering Storm همه چیز بهتر هم خواهد شد.


برچسب ها: Civilization VI

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب