Quantcast
لوکتو | سونی دو فیلم از دنیای مارول را در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد
ورود عضویت

سونی دو فیلم از دنیای مارول را در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 01 آذر 1397
سونی دو فیلم از دنیای مارول را در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد

شرکت سونی اعلام کرد که اولین همکاری سونی و مارول در سال ۲۰۲۰ با نامی نامشخص، در تاریخ ۲۰ تیر ماه سال ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) به روی پرده سینما خواهد رفت. دومین همکاری که یک دنباله خواهد بود در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ (دو اکتبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

با توجه به اینکه، تاریخ‌های انتشار تنها اطلاعاتی بود که سونی ارائه کرد، حدس و گمان‌هایی در رابطه با این عناوین زده شد. اینطور که به نظر می‌رسد، فیلم اول که قرار است در تابستان منتشر شود، همان Morbius، با هنرنمایی جرد لتو (Jared Leto) در نقش شخصیت اصلی خواهد بود. موربیوس یک شخصیت شرور است که در دنیای اسپایدرمن حضور دارد. نخستین حضور این شخصیت بر می‌گردد به سال ۱۹۷۱ در کمیک The Amazing Spider-Man، که نشان می‌داد چگونه یک زیست شناس تبدیل به خون‌آشامی شرور می‌شود و همه این اتفاقات بعد از تلاش او برای درمان یک بیماری خونی است.

اما فیلم دوم که قرار است در پاییز ۱۳۹۹ منتشر شود، فیلم Venom 2 حدس زده می‌شود، ونوم هم یکی دیگر از شخصیت‌های شرور معروف دنیای اسپایدرمن است که فیلم اول آن با بازی تام هاردی (Tom Hardy)، چند ماهی قبل منتشر شد. اینطور مشخص است در دنباله فیلم هم تام هاردی در نقش ادی براک (Eddie Brock) و ونوم باز خواهد گشت.

فیلم Venom برخلاف چیزی که به نظر می‌رسید فروش بسیار خوبی داشت و بعد از نمرات ضعیفی که از منتقدان دریافت کرد، فروش فوق‌العاده آن دور از انتظار بود. فیلم در شمال آمریکا ۲۱۰ میلیون دلار و ۸۰۰ میلیون دلار در سرار جهان فروش داشت که ۲۳۰ میلیون دلار آن از کشور چین بوده است.

موفقیتی که سونی با Venom به دست آورد، اعتماد به نفس خوبی به آن‌ها برای ادامه ساخت فرانچایز داد و با کمی صبر می‌توانیم دومین قدم بزرگ این سری را با فیلم Morbius تماشا کنیم.

فیلم Venom 2، باید در تاریخی مشابه با نسخه اول عرضه شود چرا که به نظر می‌رسد سونی پاییز را برای منتشر کردن فیلم‌های این سری در نظر گرفته است.


برچسب ها: مارول - سونی - Morbius - Venom 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب