Quantcast
لوکتو | کارگردان بازی God of War در حال کار برروی پروژه بزرگ تری است
ورود عضویت

کارگردان بازی God of War در حال کار برروی پروژه بزرگ تری است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 04 آذر 1397
کارگردان بازی God of War در حال کار برروی پروژه بزرگ تری است

بدون شک بازی God of War که اوایل امسال برای کنسول پلی استیشن4 منتشر شد، یکی از بهترین و محبوبترین بازیهای صنعت گیم است که همهی اینها نتیجه تلاش بیوقفه و فوق العاده کوری بارلوگ (Cory Barlog) کارگردان این عنوان و تیم خستگیناپذیرش است و حال به نظر میرسد که ساخت این عنوان ابتدای آن چیزی است که تیم سازنده در ذهن داشته است.

 

دانکن جونز (Duncan Jones) کارگردان فیلمهای The Source Code و Warcraft اخیرا فرصت ملاقاتی را با کوری بارلوگ داشته و با توجه به توییتهای که جونز در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرده است، به نظر میرسد که ساخت پروژه بزرگی درحال شروع و یا انجام است. جونز در یکی از توییتهای خود اعلام کرد که باید بر روی بازی شخصی خودش کار کند و در توییت دیگر افزود که اگر فکر میکنید بازی God of War بزرگترین اثر و یا شاهکار کوری بارلوگ است، فقط باید منتظر بمانید. جذابترین بخش صحبتهای جونز، قسمت آخر آن است که نوید شروع کار تیم سازنده بازی GoW برروی پروژه دیگری را میدهد و این سوال‌ها را به همراه دارد که آیا این پروژه دنباله بازی خدای جنگ برای کنسول پلی استیشن5 است و یا با یک آیپی جدید طرف خواهیم بود؟ یا شاید هم این پروژه همان پروژه ریبوت بازی Twisted Metal است؟

 

نه بارلوگ و نه جونز هیچ یک هنوز صحبتی را در مورد این پروژه انجام ندادهاند و با توجه به اینکه این پروژه مراحل ابتدایی خود را طی میکند، احتمالا باید برای انتشار اطلاعات مختلف مدت بیشتری را منتظر بمانیم. هم اکنون با توجه به تخفیفهای بلک فرایدی فروشگاه پلی استیشن میتوانید بازی God of War را با قیمت 17 دلار خریداری کنید.


برچسب ها: God of War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب