Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته نهم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته نهم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 04 آذر 1397
چالش‌های هفته  نهم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید

همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

 

Photo

 

چالش‌های همگانی:

Get 30 seconds of airtime in a vehicle – 5 ستاره – (در این چالش باید به مدت 30 ثانیه با یکی از وسیله‌های نقلیه در هوا معلق بمانید.)

Get a score of 10 or more on different Carnival Clown Boards (3) – 5 ستاره – (راهنمای این چالش در ادامه آورده شده است.)

Stage 1: Consume Mushrooms (5) – 10 ستاره – چالش‌های مرحله‌ای – (مرحله اول: خوردن 5 قارچ)

 

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

Deal damage to players with a Clinger, Stink Bomb, or Grenade (300) – 5 ستاره – (آسیب 300 واحدی به دشمنان توسط یکی از آیتم‌های Clinger، Stink Bomb یا Grenade)

Deal damage to opponent structures with Dynamite (10,000) – 5 ستاره – (آسیب 1000 واحدی به ساخت‌ و ساز‌ها توسط آیتم دینامیت)

Rocket or Grenade Launcher eliminations (3) – 10 ستاره – (توسط Rocket یا Grenade Launcher سه نفر را بکشید.)

Stage 1: Deal Damage with Grenades to opponents (100) – 3 ستاره – چالش‌های مرحله‌ای – (مرحله اول: توسط Grenade آسیب 100 واحدی به دشمنانتان برسانید.)

این هفته ما شاهد چالش‌های متنوع و جذابی هستیم که  نیاز به راهنمایی دارد. در ادامه راهنمایی‌های موردنیاز را گردآوری کرده‌ایم.

Get a score of 10 or more on different Carnival Clown Boards

Photo

در قسمت چالش‌های رایگان هفته نهم ما شاهد یک چالش جذاب دیگر هستیم. در این چالش که شباهت بسیاری به چالش‌های هفته‌های پیش مانند Clay Pigeones دارد؛ شما باید با شلیک بر دلقک‌هایی که در نقشه این هفته بازی حضور دارند؛ 10 امتیاز بگیرید. در نقشه بالا مکان‌هایی که می‌توانید این دلقک‌ها را پیدا کنید مشخص کرده‌ایم.

ستاره نهایی؟

 

Photo

 

ستاره نهایی این هفته در منطقه Loot Lake قرار دارد. با کمی گشتن در این منطقه و نقطه‌ای که مشخص کرده‌ایم می‌توانید این ستاره را پیدا کنید. شایان ذکر است که این ستاره بعد از اتمام تمام چالش‌ها ظاهر می‌شود.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دلایلی که نشان می دهند Xbox Scarlett کنسول قدرتمندی خواهد بود

مایکروسافت در اوایل نسل هشتم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و حال در نظر دارد تا به جبران اشتباهات بزرگ قبل خود بپردازد. بدون شک می توان انتظار داشت نسل بعدی کنسول کمپانی ردموندی فوق العاده خواهد بود و در این مطلب با دلایل آن آشنا می شویم. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397

چرا بازی Resident Evil 2 Remake باز هم ترسناک خواهد بود؟

مدت زیادی تا انتشار بازسازی بازی Resident Evil 2 نمانده است و در همین حال شاهد اشتیاق هواداران برای این بازی هستیم، اما در Resident Evil 2 Remake چه چیزی وجود دارد که هواداران را مشتاق می‌کند؟ با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397

بازی بعدی استودیو راکستدی چیست؟

استودیو راکستدی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال ساخت بازی Superman نیست، این موضوع حدس و گمان‌هایی را در مورد بازی بعدی آن‌ها ایجاد کرده است، در مقاله پیش رو به این حدس‌ها خواهیم پرداخت. با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 23 آذر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب