Quantcast
لوکتو | Cyberpunk 2077 قصد دارد تا انتشاری باشکوه داشته باشد
ورود عضویت

Cyberpunk 2077 قصد دارد تا انتشاری باشکوه داشته باشد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 04 آذر 1397
Cyberpunk 2077 قصد دارد تا انتشاری باشکوه داشته باشد

سازندگان سری محبوب The Witcher اعلام کرده‌اند که زمان زیادی را قبل از انتشار برای تست و باگ گیری بازی کنار خواهند گذاشت. چرا که «این عنوان قرار است در بین بازی‌های بزرگ جای بگیرد».

در مصاحبه‌ای با مدیرعامل استودیو CD Projekt Red، آقای آدام کیسینزکی (Adam Kiciński)، در جواب سوالی که از او در رابطه با اینکه تا به اینجا چه چیزی از Rockstar Games‌ و Red Dead Redemption 2 یاد گرفته‌اند،‌ توضیح داد:

« بازی آنقدر خوب بود که توانست در روز عرضه نمره 97 را در متاکریتیک (Metacritic) کسب کند. با  اینکه در فرایند بازی Witcher 3 چند ماهی بعد از عرضه تمام باگ‌ها توسط پچ نوت‌های مختلف بر طرف شد، اما به نظرم Cyberpunk 2077 آنقدر خوب خواهد بود که نمره 95 را در روز عرضه به دست بیاورد.»

 

برای یاد آوری، بازی The Witcher 3‌ توانست در متاکریتیک نمره 92 را کسب کند.

 

کیسینزکی ادامه داد:

« بدون شک کیفیت یکی از اصول اصلی است. ما قصد داریم تا عناوینی مانند بازیRed Dead       Redemption 2 بسازیم. چرا که آخرین عنوان راک استار گیمز حیرت‌انگیز است و در سطح بسیار بالایی قرار دارد. ما در حال بررسی بازی هستیم. این عنوان نمرات بسیار عالی و نقد‌های مثبت فراوانی دریافت کرده است.»

«اما این بازی چه چیزی را به ما آموزش می‌دهد؟ ما از این عنوان یاد گرفتیم که باید بازی‌های خارق‌العاده بسازیم و منتشر کنیم، و این دقیقا کاریست که نقشه‌اش را در سر داریم.»

 

کیسینزکی در رابطه با روز‌های اول عرضه یک بازی توضیح داد:

«روز‌های ابتدایی انتشار یک بازی برای بازیکن‌ها بسیار مهم است. بازی ما قرار است جایگاهش را در بین عناوین بزرگ پیدا کند و به این ترتیب است که شما می‌توانید یک تکه بزرگ از کیکی که برای تمامی بازی‌ها آماده شده است بخورید، این حالت برای عناوین ضعیف تر صدق نمی‌کند.»

 

«ما در حال الگو گیری از راک استار و بازی فوق‌العاده آن‌ها یعنی Red Dead Redemption 2 هستیم و بسیار خوشحالیم که فروش خوب بازی همچنان ادامه دارد.»

 

وی در رابطه با روند توسعه بازی گفت:

« مراحل ساخت بازی همانطور که انتظارش را داشتیم به سرعت در حال پیشرفت است. به زودی به همان بازه زمانی که برای باگ گیری کنار گذاشته‌ایم می‌رسیم.»

هنگامی که از کیسینزکی در رابطه با نمایش بعدی بازی سوال شد، او در پاسخ گفت:

« در حال حاظر قصد نداریم تا نمایش جدیدی را منتشر کنیم. اما بدانید که بخش تک نفره بازی در حال پیشرفت است و به زودی از محتویات جدید رونمایی می‌شود. همانطوری که می‌دانید ما محتویاتی که با گذشت زمان متوجهشان می‌شوید را به عنوان یک خبر اعلام نمی‌کنیم. پس منتشر یک رونمایی نباشید»

 

بازی Cyberpunk 2077 هنوز هیچگونه تاریخ انتشاری ندارد، اما به احتمال زیاد در سال 2020 شاهد عرضه‌اش باشیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فهرست برندگان مراسم The Game Awards 2018

شب گذشته برندگان مراسم The Game Awards 2018 اعلام شدند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

مراسم TGA 2018: زمان انتشار بازی Rage 2 مشخص شد

استودیو بتزدا تاریخ رسمی انتشار بازی Rage 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب